Brak terminuBZP
Budowa drogi od ul. Sportowej w Woli Uhruskiej do cmentarza w Bytyniu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy433 365,58 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta433 365,58 PLN
Najdroższa oferta547 899,37 PLN
Taniej od najdroższej114 533,79 PLN21% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+26%
433 365,58 PLN
najtańsza · wybrana547 899,37 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana547 899,37 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 22.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wola Uhruska). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233140-2 — Roboty drogowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00262773
Data publikacji27.05.2026 09:36
Kody CPV
45233140-2Roboty drogowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu28.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.05.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-79b2838c-0c87-4546-adad-812531fa39c7