Brak terminuBZP
"Zakup mebli i wyposażenia przeznaczenia medycznego na potrzeby "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o."
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy154 392,48 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta2 760,48 PLN
Najdroższa oferta151 632,00 PLN
Taniej od najdroższej148 871,52 PLN98% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+5393%
2 760,48 PLN
najtańsza151 632,00 PLN
najdroższa
najtańsza151 632,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 02.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Nazwa"PRO-MEDICA" W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoEłk
WojewództwoWarmińsko-Mazurskie
NIP8481630309
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Ełk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33192000-2 — Meble medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00302802
Data publikacji23.06.2026 09:08
Kody CPV
33192000-2Meble medyczne
33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczne
39141300-5Szafy
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu18.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)23.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-15712a93-5451-4c32-b0e1-fd4edbf15337