Brak terminuBZP
Rewitalizacja zabytkowego parku podworskiego krajobrazowego z pocz. XX w. w Drogiszce
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy584 595,10 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta899 061,76 PLN
Najdroższa oferta899 061,76 PLN
Data zawarcia umowy: 18.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Strzegowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45110000-1 — Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00303093
Data publikacji23.06.2026 10:19
Kody CPV
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233320-8Fundamentowanie dróg
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
77211600-8Sadzenie drzew
77211400-6Usługi wycinania drzew
77300000-3Usługi ogrodnicze
90913100-1Usługi czyszczenia zbiorników
45342000-6Wznoszenie ogrodzeń
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu26.01.2026
- Wynik postępowania (ta strona)23.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-f2d757c5-b585-4cbc-8c3b-56fcc96f4aa0