Brak terminuBZP
Przebudowa drogi gminnej nr 152019G polegająca na budowie chodnika na odcinku Piekiełko – Puzdrowo
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 089 780,00 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta1 089 780,00 PLN
Najdroższa oferta1 620 651,01 PLN
Taniej od najdroższej530 871,01 PLN33% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+49%
1 089 780,00 PLN
najtańsza · wybrana1 620 651,01 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 620 651,01 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 23.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sierakowice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233253-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00306899
Data publikacji24.06.2026 14:49
Kody CPV
45233253-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu18.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ee17324d-b7e0-4101-a811-0e2e1004dc0a