ZakończonyTED UEWadium

Przetarg nieograniczony PN/06DzOL/03/2026 dostawy odczynników wraz z dzierżawą analizatora do koagulologii

Wartość szacunkowaNie podano
Wadium9 474,00 PLNwnieś przed terminem ofert
Termin składania ofert15.05.2026Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5272153938

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)38434000 — Sprzęt laboratoryjny
Numer ogłoszenia261436-2026
Data publikacji16.04.2026

Kody CPV

38434000Sprzęt laboratoryjny

Analiza rynkowa i konkurencja

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia są dostawy odczynników wraz z dzierżawą analizatora do koagulologii zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1) i „Zestawieniem warunków koniecznych” (zał. nr 10).

Warunki i informacje dodatkowe

Wadium

WymaganeTak
Kwota9 474,00 PLN

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL