Brak terminuBZP
Modernizacja trzech łazienek na półpiętrze budynku SP nr 1 w Brwinowie przy ul. Piłsudskiego 11 w Brwinowie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy669 800,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta669 800,00 PLN
Najdroższa oferta736 770,00 PLN
Taniej od najdroższej66 970,00 PLN9% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+10%
669 800,00 PLN
najtańsza · wybrana736 770,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana736 770,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Brwinów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45453000-7 — Roboty remontowe i renowacyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00308613
Data publikacji25.06.2026 12:55
Kody CPV
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45262311-4Betonowanie konstrukcji
45223210-1Roboty konstrukcyjne z wykorzystaniem stali
45262520-2Roboty murowe
45410000-4Tynkowanie
45442100-8Roboty malarskie
44112220-6Podłogi z tworzyw sztucznych
45421146-9Instalowanie sufitów podwieszanych
45421131-1Instalowanie drzwi
45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45232460-4Roboty sanitarne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu11.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja samorządowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-06ccbd53-6aec-4019-b2fc-c5b9ade04e4a