AJAN Arkadiusz Janicki

Wykonawca publicznyKsiążeniceNIP 8291295368Aktywny 2024–2026
3
Wygranych przetargów
720 000 zł
Łączna wartość
240 000 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Urząd Miasta i Gminy Piaseczno266,7%140 000
2Miasto Stołeczne Warszawa133,3%580 000

Konkurenci AJAN Arkadiusz Janicki w przetargach publicznych

AJAN Arkadiusz Janicki rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 3)

100 000,00 PLNNieruchomości
Szacowanie nieruchomości
11.05.2026PiasecznoUrząd Miasta i Gminy Piaseczno
580 000,00 PLNNieruchomości
Sukcesywne wykonywanie operatów szacunkowych dla nieruchomości położonych na terenie m. st. Warszaw…
13.05.2025WarszawaMiasto Stołeczne Warszawa
40 000,00 PLNNieruchomości
Wycena nieruchomości – usługi w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego na potrzeby Gminy Piaseczno.
08.02.2024PiasecznoUrząd Miasta i Gminy Piaseczno

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma AJAN Arkadiusz Janicki startuje w przetargach publicznych?

Tak. AJAN Arkadiusz Janicki jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Książenice. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma AJAN Arkadiusz Janicki?

Firma AJAN Arkadiusz Janicki wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 720 000 zł. Średnia wartość kontraktu to 240 000 zł.

Z kim najczęściej współpracuje AJAN Arkadiusz Janicki?

Najczęstszym zamawiającym jest Urząd Miasta i Gminy Piaseczno (2 zamówień).

Od kiedy AJAN Arkadiusz Janicki realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.02.2024, a najnowszy z 11.05.2026.

Kto jest największą konkurencją dla AJAN Arkadiusz Janicki w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy AJAN Arkadiusz Janicki to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Nieruchomości w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Impel Synergies Sp. z o.o., Pracownia Usług Projektowych, Nadzoru i Szacowania Nieruchomości Jolanta Rożko, Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Mariusz Gałgański. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.