ANPEXIM Tomasz Stępniak
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZNEJ | 2 | 1 047 171 zł | |
| 2 | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WĘGROWIE | 2 | 466 341 zł | |
| 3 | Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu | 2 | 769 473 zł | |
| 4 | Uniwesytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu | 1 | 388 789 zł | |
| 5 | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ - SZPITAL W IŁŻY | 1 | 307 986 zł | |
| 6 | Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu | 1 | 98 965 zł | |
| 7 | WOJEWÓDZKI SZPITAL ZESPOLONY IM. STANISŁAWA RYBICKIEGO W SKIERNIEWICACH | 1 | 195 696 zł | |
| 8 | Powiatowy Zespół Szpitali w Oleśnicy | 1 | 172 952 zł | |
| 9 | SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W TURKU | 1 | 199 908 zł | |
| 10 | Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej | 1 | 88 062 zł |
Konkurenci ANPEXIM Tomasz Stępniak w przetargach publicznych
Analiza danych z PrzetargHub wskazuje, że ANPEXIM Tomasz Stępniak najczęściej rywalizuje o zamówienia publiczne w 2 kluczowych segmentach rynku.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z ANPEXIM Tomasz Stępniak: Bialmed Sp. z o.o., Urtica Sp. z o.o., Aesculap Chifa Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. WielkopolskieLiderem w kategorii Medycyna i laboratorium w regionie wielkopolskie jest Urtica Sp. z o.o. z wynikiem 141 wygranych postępowań.
- 1Urtica Sp. z o.o.141
- 2Bialmed Sp. z o.o.141
- 3Aesculap Chifa Sp. z o.o.137
- 4ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K.103
- 5Asclepios S.A.62
- 6Salus International Sp. z o.o.55
Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (350) na Medycyna i laboratorium na rynku mazowieckie zdobyła firma Bialmed Sp. z o.o..
- 1Bialmed Sp. z o.o.350
- 2URTICA sp. z o.o.265
- 3MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.207
- 4Salus International Sp. z o.o.142
- 5Aesculap Chifa Sp. z o.o.142
- 6ZARYS International Group sp. z o.o. sp. k.101
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 13)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma ANPEXIM Tomasz Stępniak startuje w przetargach publicznych?
Tak. ANPEXIM Tomasz Stępniak jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 13 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma ANPEXIM Tomasz Stępniak?
Firma ANPEXIM Tomasz Stępniak wygrała 13 przetargów o łącznej wartości 3 735 343 zł. Średnia wartość kontraktu to 287 334 zł.
Z kim najczęściej współpracuje ANPEXIM Tomasz Stępniak?
Najczęstszym zamawiającym jest SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZNEJ (2 zamówień).
Od kiedy ANPEXIM Tomasz Stępniak realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 15.12.2022, a najnowszy z 11.06.2026.
Kto jest największą konkurencją dla ANPEXIM Tomasz Stępniak w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy ANPEXIM Tomasz Stępniak to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Medycyna i laboratorium w województwie wielkopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Urtica Sp. z o.o., Bialmed Sp. z o.o., Aesculap Chifa Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.