Arkadis Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina Starachowice | 2 | 243 482 zł | |
| 2 | Powiat Chełmski | 2 | 49 670 zł | |
| 3 | GMINA MOSZCZENICA | 1 | 16 856 zł | |
| 4 | POWIAT NOWOSĄDECKI | 1 | 58 555 zł | |
| 5 | GMINA STRAWCZYN | 1 | 19 858 zł | |
| 6 | Powiat Radomski | 1 | 69 867 zł | |
| 7 | Zakład Karny w Opolu Lubelskim | 1 | 248 950 zł | |
| 8 | GMINA MIEJSKA JAROSŁAW | 1 | 6 882 zł |
Konkurenci Arkadis Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Działalność firmy Arkadis Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 2 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Arkadis Sp. z o.o.: Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie "PROSTA PROJEKT", MAKO CONSULTING Magda Kobojek-Łokaj, ZDI Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Architektura i inżynieria
woj. LubelskieNajwiększą liczbę kontraktów (35) na Architektura i inżynieria na rynku lubelskie zdobyła firma MAKO CONSULTING Magda Kobojek-Łokaj.
- 1MAKO CONSULTING Magda Kobojek-Łokaj35
- 2ZDI Sp. z o.o.25
- 3MEDOS Marcin Kępa23
- 4Zakład Techniki Robót Budowlanych Mariusz Kożuchowski22
- 5Drogowiec Biuro Usług Projektowych Robert Puliński16
- 6Usługi Inżynierskie Mateusz Szymczak13
Konkurenci w branży Architektura i inżynieria
woj. ŚwiętokrzyskieNajwiększą liczbę kontraktów (38) na Architektura i inżynieria na rynku świętokrzyskie zdobyła firma Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie "PROSTA PROJEKT".
- 1Rafał Ślusarski Specjalistyczne Biuro Inwestycyjno-Inżynierskie "PROSTA PROJEKT"38
- 2Zakład Obsługi Inwestycji EKO INWEST Krystyna Wiorek24
- 3Usługi Doradztwa Technicznego BINGO Beniamin Szymczyk20
- 4Masterplan Rafał Kozieł12
- 5STARGEO Mateusz Starzęba12
- 6„Ajko” Artur Kręcisz9
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 10)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Arkadis Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Arkadis Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Czudec. Firma wygrała łącznie 10 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Arkadis Sp. z o.o.?
Firma Arkadis Sp. z o.o. wygrała 10 przetargów o łącznej wartości 714 121 zł. Średnia wartość kontraktu to 71 412 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Arkadis Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Starachowice (2 zamówień).
Od kiedy Arkadis Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 03.08.2021, a najnowszy z 04.07.2025.
Kto jest największą konkurencją dla Arkadis Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Arkadis Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Architektura i inżynieria w województwie lubelskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą MAKO CONSULTING Magda Kobojek-Łokaj, ZDI Sp. z o.o., MEDOS Marcin Kępa. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.