Bjeska Sp. z o.o. Sp. k.

Wykonawca publicznyPoznańNIP 7792299980Aktywny 2022–2026
36
Wygranych przetargów
6 821 074 zł
Łączna wartość
189 474 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci Bjeska Sp. z o.o. Sp. k. w przetargach publicznych

Działalność firmy Bjeska Sp. z o.o. Sp. k. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Bjeska Sp. z o.o. Sp. k.: Urtica Sp. z o.o., AESCULAP CHIFA SP. Z O.O., Bialmed Sp. z o.o..

Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium

woj. Śląskie

Liderem w kategorii Medycyna i laboratorium w regionie śląskie jest Salus International Sp. z o.o. z wynikiem 173 wygranych postępowań.

  1. 1Salus International Sp. z o.o.173
  2. 2Urtica Sp. z o.o.163
  3. 3ZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. k.145
  4. 4Anmar Sp. z o.o.95
  5. 5AESCULAP CHIFA SP. Z O.O.86
  6. 6Bialmed Sp. z o.o.71
Wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium

Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium

woj. Wielkopolskie

Liderem w kategorii Medycyna i laboratorium w regionie wielkopolskie jest Urtica Sp. z o.o. z wynikiem 141 wygranych postępowań.

  1. 1Urtica Sp. z o.o.141
  2. 2Bialmed Sp. z o.o.141
  3. 3Aesculap Chifa Sp. z o.o.137
  4. 4ZARYS INTERNATIONAL GROUP SP. Z O.O. SP. K.103
  5. 5Asclepios S.A.63
  6. 6Salus International Sp. z o.o.55
Wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium

Konkurenci w branży Medycyna i laboratorium

woj. Łódzkie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Bialmed Sp. z o.o. — 84 wygranych zamówień na Medycyna i laboratorium w województwie łódzkie.

  1. 1Bialmed Sp. z o.o.84
  2. 2Aesculap Chifa Sp. z o.o.78
  3. 3Urtica Sp. z o.o.66
  4. 4ASCLEPIOS S.A.54
  5. 5Zarys International Group Sp. z o.o. Sp.K.37
  6. 6Medtronic Poland Sp. z o.o.35
Wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 36)

31 101,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego
27.07.2026ŁódźSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdr…
451 371,36 PLNMedycyna i laboratorium
Modernizacja infrastruktury MSZ w Częstochowie dla potrzeb realizacji świadczeń w obszarze kardiolo…
07.07.2026CzęstochowaSP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
504 642,00 PLNMateriały budowlane
Dostawa aparatury medycznej dla ZOL
22.06.2026Strzelce OpolskieSzpital Powiatowy im. Prałata J. Glowat…
2 962,96 PLNNaprawy i konserwacja
3-PN-26 Serwis, przeglądy oraz utrzymanie w ruchu aparatury medycznej
11.06.2026GliwiceSzpital Miejski w Gliwicach Sp. z o.o.
10 430,40 PLNMedycyna i laboratorium
„Zakup kardiomonitora i EKG na potrzeby "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o.”
25.05.2026Ełk"PRO-MEDICA" W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZON…
341 756,28 PLNMedycyna i laboratorium
19/26 – Dostawa i montaż sprzętu i aparatury medycznej dla Oddziału Kardiologicznego Szpitala Woje…
19.05.2026Bielsko-BiałaSzpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
257 900,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu medycznego w ramach realizacji projektu pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury 1…
12.05.2026Żary105 Kresowy Szpital Wojskowy z Przychod…
2 898,94 PLNSprzęt laboratoryjny
Dostawa drobnego sprzętu medycznego w ramach projektu grantowego FENX.06.01-IP.03-0001/23 dla Samod…
08.05.2026WarszawaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdr…
210 355,10 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa urządzeń medycznych, w tym diagnostycznych dla Szpitala Powiatowego w Wyrzysku Sp. z o.o.”
07.01.2026WyrzyskSZPITAL POWIATOWY W WYRZYSKU SPÓŁKA Z O…
216 834,18 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego i opatrunków specjalistycznych dla Zakładu Opiekuńczo – Le…
23.12.2025PoznańZAKŁAD OPIEKUŃCZO - LECZNICZY I REHABIL…
1 619,40 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup i dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku
05.12.2025WarszawaSzpital Grochowski im. dr med. Rafała M…
20 388,83 PLNNaprawy i konserwacja
ZP/CZD/077/25 Obsługa serwisowa aparatury medycznej - 20 pakietów.
25.09.2025WarszawaInstytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dzieck…
774 785,84 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa akcesoriów i wyposażenia do aparatury medycznej II
30.07.2025KrakówSZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. J. DIETLA W…
442 980,00 PLNMedycyna i laboratorium
„Dostawa aparatów do wspomagania oddechu dla Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku”.
27.06.2025GdańskCopernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o.
9 798,87 PLNMedycyna i laboratorium
Sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego użytku dla Powiatowego Zespołu Szpitali
11.06.2025OleśnicaPowiatowy Zespół Szpitali
3 299,99 PLNNaprawy i konserwacja
Serwis aparatury medycznej - powtórka
10.06.2025OlsztynWojewódzki Specjalistyczny Szpital Dzie…
2 537,80 PLNMedycyna i laboratorium
DOSTARCZENIE SPRZĘTÓW MEDYCZNYCH
28.05.2025KrakówSZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. LUDWIKA RYD…
20 196,00 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa centrali monitorującej z oprzyrządowaniem 1 szt.
22.05.2025TarnówSpecjalistyczny Szpital im. E. Szczekli…
412 944,44 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup aparatury medycznej (aparaty do wspomagania oddechu BiPAP, aparat USG).
26.03.2025GDAŃSKCOPERNICUS PODMIOT LECZNICZY SPÓŁKA Z O…
16 766,20 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawy i uruchomienie aparatury medycznej na potrzeby Oddziałów CKD 2 w Centralnym Szpitalu Klin…
07.02.2025ŁódźSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdr…
710 402,40 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawy i uruchomienie aparatury medycznej na potrzeby Oddziałów CKD 2 w Centralnym Szpitalu Klin…
03.02.2025ŁódźSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdr…
2 133,06 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa wyrobów medycznych oraz produktu leczniczego dla Apteki Szpitalnej SPZOZ w Gostyniu
20.12.2024GostyńSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdr…
819 072,00 PLNUsługi instalowania
Usługa dzierżawy koncentratorów tlenu
18.12.2024PoznańUniwersytecki Szpital Kliniczny w Pozna…
35 123,32 PLNNaprawy i konserwacja
Przeglądy techniczne i konserwacja sprzętu medycznego
12.06.2024WarszawaNarodowy Instytut Geriatrii,Reumatologi…
128 021,50 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa aparatury medycznej dla Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki …
19.12.2023GdańskPolitechnika Gdańska
384 674,40 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup i dostawa sprzętu medycznego z wyposażeniem oraz montaż i przeszkolenie personelu na potrzeby…
14.12.2023WągrowiecZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W WĄGROWCU
57 934,00 PLNMedycyna i laboratorium
DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO I REHABILITACYJNEGO DLA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ W BOŻENKOWIE I DOMU POMOC…
10.12.2023BydgoszczPOWIAT BYDGOSKI
140 592,48 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa sprzętu rehabilitacyjnego
31.10.2023BydgoszczKUJAWSKO - POMORSKIE CENTRUM PULMONOLOG…
473 245,20 PLNMedycyna i laboratorium
Wyposażenie w aparaturę medyczną i sprzęt medyczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św.…
06.10.2023ChęcinyWojewódzki Szpital Specjalistyczny im. …
72 926,70 PLNNaprawy i konserwacja
Usługa przeglądów-konserwacji aparatury medycznej dla Szpitala Bielańskiego w Warszawie (ZP-14/2023)
19.04.2023WarszawaSzpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszk…
48 016,08 PLNNaprawy i konserwacja
Świadczenie usług w zakresie przeglądów technicznych, konserwacji aparatury i sprzętu medycznego wr…
13.04.2023BystraCentrum Pulmonologii i Torakochirurgii …
8 921,88 PLNMedycyna i laboratorium
Dostawa wyposażenia Pracowni PET/CT Część nr 1: Kardiomonitor Część nr 2: Pulsoksymetr
06.04.2023WarszawaNarodowy Instytut Onkologii im. Marii S…
141 156,00 PLNMedycyna i laboratorium
ZAKUP KONCENTRATORÓW TLENU II
05.10.2022ZabrzeSamodzielny Publiczny Szpital Kliniczny…
21 718,13 PLNNaprawy i konserwacja
Wykonanie okresowych przeglądów pogwarancyjnych sprzętu i aparatury medycznej w ZZOZ w Wadowicach
29.09.2022WadowiceZespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wad…
32 451,20 PLNNaprawy i konserwacja
Usługa serwisu technicznego kardiomonitorów
15.07.2022WrocławWojewódzki Szpital Specjalistyczny we W…
9 115,68 PLNMedycyna i laboratorium
Zakup pomocy medycznych w tym: akcesoria j.u.
05.07.2022Mińsk MazowieckiSamodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdr…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Bjeska Sp. z o.o. Sp. k. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Bjeska Sp. z o.o. Sp. k. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Poznań. Firma wygrała łącznie 36 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Bjeska Sp. z o.o. Sp. k.?

Firma Bjeska Sp. z o.o. Sp. k. wygrała 36 przetargów o łącznej wartości 6 821 074 zł. Średnia wartość kontraktu to 189 474 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Bjeska Sp. z o.o. Sp. k.?

Najczęstszym zamawiającym jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2 zamówień).

Od kiedy Bjeska Sp. z o.o. Sp. k. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 05.07.2022, a najnowszy z 27.07.2026.

Kto jest największą konkurencją dla Bjeska Sp. z o.o. Sp. k. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Bjeska Sp. z o.o. Sp. k. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Medycyna i laboratorium w województwie śląskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Salus International Sp. z o.o., Urtica Sp. z o.o., ZARYS International Group Sp. z o. o. Sp. k.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.