Brak terminuBZP
Dostawa aparatury medycznej dla ZOL
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy504 642,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta14 976,00 PLN
Najdroższa oferta321 840,00 PLN
Taniej od najdroższej306 864,00 PLN95% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2049%
14 976,00 PLN
najtańsza321 840,00 PLN
najdroższa
najtańsza321 840,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSzpital Powiatowy im. Prałata J. Glowatzkiego w Strzelcach Opolskich
MiastoStrzelce Opolskie
WojewództwoOpolskie
NIP7561747987
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Strzelce Opolskie). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)44611200-8 — Respiratory
Numer ogłoszenia2026/BZP 00301468
Data publikacji22.06.2026 12:37
Kody CPV
44611200-8Respiratory
33123210-3Urządzenia do monitorowania czynności serca
33182100-0Defibrylatory
33123200-0Urządzenia do elektrokardiografii
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu04.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)22.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5e3e36d0-f43b-472c-87cb-dd0ed9739274