BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Brak danych do wykresu.
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina Białobrzegi | 2 | 356 576 zł | |
| 2 | Gmina Mszczonów | 1 | 125 253 zł | |
| 3 | Gmina i Miasto Przysucha | 1 | 107 950 zł | |
| 4 | GMINA WOLANÓW | 1 | 5 574 769 zł | |
| 5 | Gmina Gniewoszów | 1 | 285 157 zł | |
| 6 | Gmina Przytyk | 1 | 173 983 zł |
Konkurenci BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła w przetargach publicznych
BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. MazowieckieLiderem w kategorii Roboty budowlane w regionie mazowieckie jest DROG-BET Marcin Głuchowski z wynikiem 246 wygranych postępowań.
- 1DROG-BET Marcin Głuchowski246
- 2STRABAG Sp. z o.o.175
- 3Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.119
- 4FAL-BRUK Sp. z o.o. Sp. k.115
- 5P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski100
- 6"BUDROMOST-STARACHOWICE" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością96
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 7)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła startuje w przetargach publicznych?
Tak. BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Radom. Firma wygrała łącznie 7 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła?
Firma BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła wygrała 7 przetargów o łącznej wartości 6 623 688 zł. Średnia wartość kontraktu to 946 241 zł.
Z kim najczęściej współpracuje BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła?
Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Białobrzegi (2 zamówień).
Od kiedy BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 05.05.2021, a najnowszy z 20.02.2023.
Kto jest największą konkurencją dla BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy BUDROMEX RADOM Emilia Podsiadła to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą DROG-BET Marcin Głuchowski, STRABAG Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.