General Engineering Kowal Sp. z o.o.

Wykonawca publicznySzczecinNIP 8513253986Aktywny 2022–2026
28
Wygranych przetargów
29 986 819 zł
Łączna wartość
1 070 958 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1URZĄD MORSKI W SZCZECINIE1760,7%11 192 997
2MIASTO BIAŁOGARD - URZĄD MIASTA BIAŁOGARD27,1%3 520 260
3Gmina Miasto Kołobrzeg13,6%1 080 112
4Województwo Lubuskie - Zarząd Dróg Wojewódzkich13,6%851 629
5GMINA GRYFINO13,6%5 471 447
6Gmina Chojna13,6%2 676 173
7Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie13,6%393 600
8Powiatowy Zarząd Dróg w Świdwinie13,6%2 681 400
9GMINA NOWOGARD13,6%429 270
10Gmina Sławno13,6%1 138 362

Konkurenci General Engineering Kowal Sp. z o.o. w przetargach publicznych

General Engineering Kowal Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Roboty budowlane

woj. Zachodniopomorskie

Największą liczbę kontraktów (140) na Roboty budowlane na rynku zachodniopomorskie zdobyła firma STRABAG Sp. z o.o..

  1. 1STRABAG Sp. z o.o.140
  2. 2POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A.107
  3. 3USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW FURTAK70
  4. 4DOMAR Kazimierz Domaracki70
  5. 5MALDROBUD Sp. z o.o. Sp. K.58
  6. 6ONDE S.A.53
Wszystkie przetargi: Roboty budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 28)

1 761 360,00 PLNRoboty budowlane
Poprawa bilansu wodnego na terenie miasta Białogard poprzez odtworzenie stawów w Parku im. prof. L.…
10.07.2026BiałogardMIASTO BIAŁOGARD - URZĄD MIASTA BIAŁOGA…
744 953,00 PLNRoboty budowlane
Bieżące utrzymanie wałów na polu refulacyjnym Dębina
15.06.2026SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
5 471 447,13 PLNRoboty budowlane
Budowa zbiorników retencyjnych wraz z zagospodarowaniem terenu na terenie gminy Gryfino
21.04.2026GryfinoGMINA GRYFINO
2 676 173,42 PLNRoboty budowlane
Mała retencja wodna dla gmin Chojna i Banie – budowa zbiornika w Brwicach
21.04.2026ChojnaGmina Chojna
1 138 361,79 PLNRoboty budowlane
Budowa małej retencji leśnej w miejscowości Tychowo w gminie Sławno
19.12.2025SławnoGmina Sławno
551 568,90 PLNRoboty budowlane
Budowa zejścia na plażę ul. Wojska Polskiego w Międzywodziu
10.12.2025DziwnówGmina Dziwnów
1 144 480,00 PLNRoboty budowlane
Prace konserwacyjne na polu refulacyjnym D w Świnoujściu
10.12.2025SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
1 758 900,00 PLNRoboty budowlane
Mała retencja w gminach dorzecza Parsęty
10.12.2025BiałogardMIASTO BIAŁOGARD - URZĄD MIASTA BIAŁOGA…
429 270,00 PLNRoboty budowlane
Nowogardzka Przystań – zielona infrastruktura wodna
04.12.2025NowogardGMINA NOWOGARD
367 000,00 PLNRoboty budowlane
Rozbiórka Przystani Pola Refulacyjnego Mańków
14.11.2025SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
1 080 112,20 PLNRoboty budowlane
Przebudowa mostu nad Kanałem Drzewnym na wysokości ul. Św. Wojciecha.
14.10.2025KołobrzegGmina Miasto Kołobrzeg
456 000,00 PLNRoboty budowlane
Wykonanie naprawy uszkodzenia skarpy falochronu Centralnego na km 0+550 (…
08.08.2025SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
2 681 400,00 PLNRoboty budowlane
Przebudowa obiektu mostowego nr JNI 06030064 przez rzekę Mogilicę na drodze powiatowej Nr 1061Z Rąb…
01.08.2025ŚwidwinPowiatowy Zarząd Dróg w Świdwinie
185 635,00 PLNRoboty budowlane
Naprawa uszkodzenia umocnienia skarpy Toru wodnego Świnoujście – Szczecin na km 11.100 – strona zac…
30.07.2025SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
564 417,88 PLNRoboty budowlane
Prace powtarzające do umowy nr DBM-I.2610.41.23 z dnia 9.11.2023r związane z bieżącymi pracami kons…
30.04.2025SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
550 912,00 PLNRoboty budowlane
Prace powtarzające II do umowy nr DBM.2610.44.24 z dnia 29.10.2024 związane z ''Bieżącymi pracami …
30.12.2024SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
523 448,00 PLNRoboty budowlane
Prace powtarzające III do umowy nr DBM-II.2610.34.23 z dnia 02.10.2024 związane z Bieżącym utrzyman…
18.12.2024SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
262 912,00 PLNRoboty budowlane
Prace powtarzające do umowy nr DBM.2610.44.24 z dnia 29.10.2024 związane z Bieżącymi pracami konser…
03.12.2024SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
816 184,00 PLNRoboty budowlane
Bieżące prace konserwacyjne na polu refulacyjnym Mańków
14.11.2024SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
393 600,00 PLNRoboty budowlane
Rozbiórka pomostu dojściowego wraz z dalbą nr 10 oraz palem kwadratowym na prawym brzegu Odry Zach…
06.11.2024WarszawaPaństwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polsk…
916 800,00 PLNRoboty budowlane
Usunięcie i naprawa skarpy po uderzeniu statku GINGA OCELOT ze skarpą toru wodnego przy skarpie E K…
02.07.2024SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
341 000,00 PLNRoboty budowlane
Bieżące utrzymanie wałów na polu refulacyjnym Dębina 2024 r.
20.06.2024SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
349 650,00 PLNRoboty budowlane
Bieżące utrzymanie wałów na polu refulacyjnym Mańków 2023r . - roboty powtarzające II
21.12.2023SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
576 000,00 PLNRoboty budowlane
Bieżące utrzymanie wałów na polu refulacyjnym Dębina - 2023r
14.11.2023SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
248 080,00 PLNRoboty budowlane
Bieżące utrzymanie wałów na polu refulacyjnym Mańków 2023 r .
13.11.2023SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
2 000 000,00 PLNRoboty budowlane
Bieżące prace konserwacyjne na polu refulacyjnym D
13.11.2023SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
1 145 525,00 PLNRoboty budowlane
Bieżące utrzymanie wałów na polu refulacyjnym Mańków – 2023 r.
10.10.2023SzczecinURZĄD MORSKI W SZCZECINIE
851 628,84 PLNRoboty budowlane
„Rozbiórka i budowa nowego przepustu zlokalizowanego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 137 Nowe Biskup…
01.09.2022Zielona GóraWojewództwo Lubuskie - Zarząd Dróg Woje…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma General Engineering Kowal Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. General Engineering Kowal Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Szczecin. Firma wygrała łącznie 28 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma General Engineering Kowal Sp. z o.o.?

Firma General Engineering Kowal Sp. z o.o. wygrała 28 przetargów o łącznej wartości 29 986 819 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 070 958 zł.

Z kim najczęściej współpracuje General Engineering Kowal Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest URZĄD MORSKI W SZCZECINIE (17 zamówień).

Od kiedy General Engineering Kowal Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 01.09.2022, a najnowszy z 10.07.2026.

Kto jest największą konkurencją dla General Engineering Kowal Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy General Engineering Kowal Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie zachodniopomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą STRABAG Sp. z o.o., POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A., USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW FURTAK. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.