JKMS-AUTOMATYKA Jarosław Klażyński

Wykonawca publicznyProszkówNIP 7742455722Aktywny 2021
1
Wygranych przetargów
687 570 zł
Łączna wartość
687 570 zł
Średnia wartość
2021
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE1100%687 570

Wygrane przetargi (ostatnie 1)

687 570,00 PLNRoboty budowlane
Wykonanie robót budowalnych polegających na kompleksowej modernizacji/ wymianie instalacji elektryc…
29.12.2021WarszawaMAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma JKMS-AUTOMATYKA Jarosław Klażyński startuje w przetargach publicznych?

Tak. JKMS-AUTOMATYKA Jarosław Klażyński jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Proszków. Firma wygrała łącznie 1 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma JKMS-AUTOMATYKA Jarosław Klażyński?

Firma JKMS-AUTOMATYKA Jarosław Klażyński wygrała 1 przetargów o łącznej wartości 687 570 zł. Średnia wartość kontraktu to 687 570 zł.

Z kim najczęściej współpracuje JKMS-AUTOMATYKA Jarosław Klażyński?

Najczęstszym zamawiającym jest MAZOWIECKI URZĄD WOJEWÓDZKI W WARSZAWIE (1 zamówień).

Od kiedy JKMS-AUTOMATYKA Jarosław Klażyński realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 29.12.2021, a najnowszy z 29.12.2021.

Wygrane przetargi JKMS-AUTOMATYKA Jarosław Klażyński — statystyki i wartość