Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie

Warszawawoj. mazowieckieNIP: 5251008875
297
Przetargów łącznie
9
Aktywnych
153 114 578 zł
Łączna wartość
823 197 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Wzorzec zamówień, które ogłasza Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie, jest powtarzalny w 4 kategoriach. Najsilniejszy cykl dotyczy kategorii „Roboty budowlane” (co kwartał): ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, spodziewany kolejny termin: ~wrzesień 2026.

Roboty budowlane

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 40 ogłoszeń przez 5,3 lat
  • Zwykle w miesiącach: kwiecień / maj

Komputery i maszyny biurowe

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 30 ogłoszeń przez 5,2 lat
  • Zwykle w miesiącach: maj / czerwiec

Bezpieczeństwo i obronność

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~październik 2026
  • 18 ogłoszeń przez 3,9 lat
  • Zwykle w miesiącach: wrzesień / listopad

Usługi biznesowe i prawne

co pół roku
Następny przetarg (szac.)~grudzień 2026
  • 13 ogłoszeń przez 4,9 lat
  • Zwykle w miesiącach: lipiec / sierpień

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1CONEA Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski51 744 755
2SimplyTech sp. z o.o.Warszawa52 540 820
3Transactor Security Sp. z o.o.Warszawa4663 893
4„Trecom Spółka Akcyjna” sp.k.Warszawa44 138 831
5JARD SP. Z O.O.Warszawa3340 206
6Plichta Trade Wojciech PlichtaMińsk Mazowiecki33 516 478
7Perfect Paweł Mieszkowski, Barbara Tarnawska spółka jawnaWarszawa367 450 538
8MKpoint Magdalena KrywoniukNowy Dwór Mazowiecki3678 407
9Prokon Maciej ŚmietankoZielonka229 840
10SCH Elektronik Sławomir ChwałowskiPiotrków Trybunalski2602 185

Spory KIO

Odwołania i orzeczenia (11)

Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 11 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.

Zobacz wszystkie orzeczenia tego zamawiającego (11) →

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił zamawiający Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie?

Zamawiający Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie ogłosił łącznie 297 przetargów, z czego 9 jest aktualnie aktywnych.

Jaka jest łączna wartość zamówień Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 153 114 578 zł, przy średniej wartości 823 197 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie?

Najczęstszym wykonawcą jest CONEA Sp. z o.o. (5 wygranych przetargów).

Od kiedy Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 06.04.2021, a najnowszy z 29.07.2026.