Lift-Pol Service And Technical Lift Solution Sp. z o.o. — wygrane przetargi i zamówienia publiczne

Wykonawca publicznyZąbkiWygrane w latach 2022–2026
 

Dane rejestrowe

Rejestr REGON (GUS), stan na 14.10.2026

Status
Działalność aktywna
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Działa od
2021
NIP
1251724084
REGON
520184693
KRS
0000926851
Przeważająca działalność (PKD)
26.11.Z Produkcja elementów elektronicznychZnajdź zamówienia publiczne dla tego profilu PKD

Sprawdź status VAT tej firmy na Białej liście

6
Wygranych przetargów
507 617 zł
Łączna wartość
84 603 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana
Skąd te liczby?

Opieramy się na ogłoszeniach o wyniku postępowania z Biuletynu Zamówień Publicznych (od stycznia 2021 r.) i unijnego dziennika TED (od stycznia 2024 r.). BZP aktualizujemy co 15 minut, TED co około 2 godziny.

Wygrana to ogłoszenie, w którym firma jest wskazana jako wybrany wykonawca i podano kwotę. Nie liczymy aneksów do umów ani postępowań unieważnionych.

Łączną i średnią wartość liczymy z kwot w tych ogłoszeniach (cena wybranej oferty albo wartość umowy). Kwoty, które wyglądają na błąd, np. cena jednostkowa zamiast całości, pomijamy w statystykach; strona przetargu pokazuje kwotę z ogłoszenia.

Profil łączy różne zapisy nazwy tej samej firmy (pisownię, formę prawną, dopisek z numerem części) na podstawie NIP-u z ogłoszeń.

Dlaczego inne serwisy podają inne liczby? Inne zestawienia mogą obejmować dłuższy okres albo inne źródła (np. zamówienia poniżej 170 000 zł netto, których nie publikuje się w BZP), liczyć zawarte umowy zamiast ogłoszeń o wyniku, każdą część zamówienia osobno albo inaczej łączyć warianty nazw.

To Twoja firma? Zobacz aktywne przetargi dopasowane do profilu jej dotychczasowych wygranych.

Aktualne przetargi: Naprawy i konserwacja — woj. mazowieckie

Przetargi z klasy CPV „Usługi naprawcze i konserwacyjne” w województwie mazowieckim — tej samej, w której firma LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. wygrywa najczęściej. Z otwartym terminem: 15 ogłoszeń; najbliższe terminy:

Zobacz wszystkie aktualne (15)

Otrzymuj takie przetargi e‑mailem

Alert o nowych ogłoszeniach: dział CPV „Naprawy i konserwacja”, woj. mazowieckie. W tej branży i regionie ta firma wygrywa najczęściej.

Analiza działalności

Wygrane w ostatnich 24 miesiącach

W ostatnich 24 miesiącach łącznie 3 wygrane; najwięcej w lutym 2026 r. (1).

Profil wygranych

  • 2,2średnia liczba ofert w wygranych postępowaniach
  • 1wygrana przy jednej złożonej ofercie
  • 54 681 złmediana wartości kontraktu
  • 4zamawiających w 1 województwie

Wszystkie wygrane w województwie mazowieckim.

Największy kontrakt w naszej bazie: Usługa konserwacji i napraw oraz usuwanie awarii urządzeń dźwigowych zainstalowanych w obiektach urzędu Ministerstwa Obrony Narodowej (Ministerstwo Obrony Narodowej, 05.09.2022) — 254 585 zł.

Wygrane rok po roku

RokWygraneWartość
20222306 406 zł
2024157 542 zł
20263143 669 zł

Każde zamówienie liczone raz. Ogłoszenia TED (zamówienia powyżej progów UE) są w bazie od 2024 r., wcześniejsze lata mogą być niepełne. Rok = data publikacji ogłoszenia o wyniku postępowania.

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.3 zamówienia50%192 811 zł
2Ministerstwo Obrony Narodowej1 zamówienie16,7%254 585 zł
3Politechnika Warszawska1 zamówienie16,7%35 424 zł
4Wydział Transportu Politechnika Warszawska1 zamówienie16,7%24 797 zł

Konkurenci firmy LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. w przetargach publicznych

LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży: naprawy i konserwacja, woj. mazowieckie

Najwięcej kontraktów w kategorii „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim zdobyła firma Siemens Healthcare Sp. z o.o. (22 kontrakty).

  1. Siemens Healthcare Sp. z o.o.22 wygrane
  2. GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.20 wygranych
  3. EL-CORP Sp. z o.o.19 wygranych
  4. HAGLER Services Sp. z o.o.18 wygranych
  5. MERA TECHNIK Sp. z o.o.15 wygranych
Wszystkie przetargi: Naprawy i konserwacja →

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Rynek: Naprawy i konserwacja w województwie mazowieckim

W tej branży LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. ma 6 wygranych. Tak wygląda ten rynek w województwie mazowieckim w ostatnich 24 miesiącach — na podstawie ogłoszeń o wynikach postępowań.

  • 2 164rozstrzygnięte przetargi (24 mies.)
  • 2średnia liczba ofert w postępowaniu
  • 51%postępowań z jedną ofertą
  • 355 844 złmediana wartości kontraktu

Przetargi w województwie mazowieckim

Wygrane przetargi (6)

35 424 złNaprawy i konserwacja
Konserwacja wind osobowych w budynku Wydziału Inżynierii Środowiska PW
20.10.2026WarszawaPolitechnika Warszawska
83 448 złNaprawy i konserwacja
Świadczenie usług polegających na obsłudze technicznej wind i platform dla osób niepełnosprawnych…
10.06.2026WarszawaAMW Towarzystwo Budownictwa…
24 797 złNaprawy i konserwacja
Świadczenie usług w zakresie przeglądów, konserwacji i naprawy windy osobowej i platformy dla osób…
06.02.2026WarszawaWydział Transportu Politechnika…
57 542 złNaprawy i konserwacja
Obsługa techniczna wind oraz platform dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych w Oddziale…
07.02.2024WarszawaAMW Towarzystwo Budownictwa…
254 585 złNaprawy i konserwacja
Usługa konserwacji i napraw oraz usuwanie awarii urządzeń dźwigowych zainstalowanych w obiektach…
05.09.2022WarszawaMinisterstwo Obrony Narodowej
51 821 złNaprawy i konserwacja
Obsługa techniczna wind oraz platform dla osób niepełnosprawnych zlokalizowanych w Oddziale…
31.03.2022WarszawaAMW Towarzystwo Budownictwa…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. (siedziba: Ząbki) jest wykonawcą zamówień publicznych — w naszej bazie ma 6 wygranych przetargów.

Ile przetargów wygrała firma LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o.?

Firma LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. wygrała 6 przetargów o łącznej wartości 507 617 zł. Średnia wartość kontraktu to 84 603 zł.

Z kim najczęściej współpracuje LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o.?

Najczęstszym zamawiającym jest AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o. o. (3 zamówienia).

Od kiedy LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy wygrany przetarg w naszej bazie pochodzi z 31.03.2022, a najnowszy z 20.10.2026. Baza obejmuje wyniki postępowań z BZP od 2021 r. i z TED od 2024 r., więc wcześniejsze kontrakty mogą nie być widoczne.

W jakiej branży i regionie działa LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o.?

Firma LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. najwięcej przetargów wygrywa w branży „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim (6 wygranych).

Ile ofert składano w przetargach wygranych przez firmę LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o.?

Średnia liczba ofert w postępowaniach wygranych przez firmę LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. to 2,2; w 1 postępowaniu była to jedyna złożona oferta.

Kto jest największą konkurencją dla firmy LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy LIFT-POL SERVICE AND TECHNICAL LIFT SOLUTION Sp. z o. o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak kategoria „Naprawy i konserwacja” w województwie mazowieckim. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Siemens Healthcare Sp. z o.o., GE Medical Systems Polska Sp. z o.o., EL-CORP Sp. z o.o. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.