Mentor Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyPrzecławNIP 8522617123Aktywny 2026
1
Wygranych przetargów
165 054 zł
Łączna wartość
165 054 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie1100%165 054 zł

Wygrane przetargi (ostatnie 1)

165 054,00 PLNMeble i wyposażenie
Sprzedaż wraz z dostawą i montażem mebli szkolnych dla 7 szkół podstawowych oraz mebli przedszkolny…
16.09.2026JaworznoGmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w …

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Mentor Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Mentor Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Przecław. Firma wygrała łącznie 1 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Mentor Sp. z o.o.?

Firma Mentor Sp. z o.o. wygrała 1 przetargów o łącznej wartości 165 054 zł. Średnia wartość kontraktu to 165 054 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Mentor Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie (1 zamówień).

Od kiedy Mentor Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 16.09.2026, a najnowszy z 16.09.2026.

Wygrane przetargi Mentor Sp. z o.o. — statystyki i wartość