Office Creative Group sp.z.o.o sp.k

Wykonawca publicznyWarszawaAktywny 2021
1
Wygranych przetargów
445 667 zł
Łączna wartość
445 667 zł
Średnia wartość
2021
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnetrznych i Administracji1100%445 667

Wygrane przetargi (ostatnie 1)

445 667,44 PLNMeble i wyposażenie
Zakup, sukcesywna dostawa i montaż mebli biurowych
26.05.2021WarszawaPaństwowy Instytut Medyczny Ministerstw…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Office Creative Group sp.z.o.o sp.k startuje w przetargach publicznych?

Tak. Office Creative Group sp.z.o.o sp.k jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 1 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Office Creative Group sp.z.o.o sp.k?

Firma Office Creative Group sp.z.o.o sp.k wygrała 1 przetargów o łącznej wartości 445 667 zł. Średnia wartość kontraktu to 445 667 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Office Creative Group sp.z.o.o sp.k?

Najczęstszym zamawiającym jest Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnetrznych i Administracji (1 zamówień).

Od kiedy Office Creative Group sp.z.o.o sp.k realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 26.05.2021, a najnowszy z 26.05.2021.

Wygrane przetargi Office Creative Group sp.z.o.o sp.k — statystyki i wartość