PHU BUDMAR Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Politechnika Morska w Szczecinie | 2 | 694 950 zł | |
| 2 | Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych | 2 | 726 229 zł | |
| 3 | Gmina Dobra | 1 | 999 498 zł | |
| 4 | Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 2 PUM w Szczecinie | 1 | 2 124 210 zł | |
| 5 | Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego | 1 | 221 400 zł |
Konkurenci PHU BUDMAR Sp. z o.o. w przetargach publicznych
PHU BUDMAR Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Roboty budowlane
woj. ZachodniopomorskieNajwiększą liczbę kontraktów (140) na Roboty budowlane na rynku zachodniopomorskie zdobyła firma STRABAG Sp. z o.o..
- 1STRABAG Sp. z o.o.140
- 2POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A.107
- 3USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW FURTAK70
- 4DOMAR Kazimierz Domaracki70
- 5MALDROBUD Sp. z o.o. Sp. K.58
- 6PRD Nowogard S.A.57
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 7)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma PHU BUDMAR Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. PHU BUDMAR Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Szczecin. Firma wygrała łącznie 7 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma PHU BUDMAR Sp. z o.o.?
Firma PHU BUDMAR Sp. z o.o. wygrała 7 przetargów o łącznej wartości 4 766 287 zł. Średnia wartość kontraktu to 680 898 zł.
Z kim najczęściej współpracuje PHU BUDMAR Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Politechnika Morska w Szczecinie (2 zamówień).
Od kiedy PHU BUDMAR Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 25.03.2024, a najnowszy z 11.06.2026.
Kto jest największą konkurencją dla PHU BUDMAR Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy PHU BUDMAR Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Roboty budowlane w województwie zachodniopomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą STRABAG Sp. z o.o., POL-DRÓG Drawsko Pomorskie S.A., USŁUGI BUDOWLANE WIESŁAW FURTAK. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.