TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gmina i Miasto Żuromin | 2 | 799 331 zł | |
| 2 | Gmina Kołbiel | 1 | 399 525 zł | |
| 3 | GMINA PILCHOWICE | 1 | 804 235 zł | |
| 4 | Gmina Krokowa | 1 | 520 834 zł | |
| 5 | Gmina Gielniów | 1 | 129 980 zł | |
| 6 | Gmina Baranowo | 1 | 394 779 zł | |
| 7 | GMINA PURDA | 1 | 144 156 zł | |
| 8 | GMINA IRZĄDZE | 1 | 140 220 zł | |
| 9 | GMINA RADZANOWO | 1 | 606 142 zł | |
| 10 | Gmina Alwernia | 1 | 17 898 zł |
Konkurenci TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI w przetargach publicznych
TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Oprogramowanie
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (55) na Oprogramowanie na rynku mazowieckie zdobyła firma Paweł Owczarzak EUPOL.
- 1Paweł Owczarzak EUPOL55
- 2Decsoft S.A.52
- 3A.P.N. PROMISE S.A.49
- 4P&P Solutions Sp. z o.o.34
- 5Crayon Poland Sp. z o.o.33
- 6INTEGRATED SOLUTIONS Sp. z o.o.31
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 16)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI startuje w przetargach publicznych?
Tak. TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Płońsk. Firma wygrała łącznie 16 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI?
Firma TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI wygrała 16 przetargów o łącznej wartości 6 092 029 zł. Średnia wartość kontraktu to 380 752 zł.
Z kim najczęściej współpracuje TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI?
Najczęstszym zamawiającym jest Gmina i Miasto Żuromin (2 zamówień).
Od kiedy TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 11.08.2025, a najnowszy z 07.07.2026.
Kto jest największą konkurencją dla TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy TECHBUD CZESŁAW GODLEWSKI to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Oprogramowanie w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Paweł Owczarzak EUPOL, Decsoft S.A., A.P.N. PROMISE S.A.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.