Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka | 7 | 5 228 238 zł | |
| 2 | Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut Badawczy | 5 | 1 798 724 zł | |
| 3 | Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi | 4 | 1 234 882 zł | |
| 4 | Sąd Apelacyjny w Lublinie | 3 | 1 605 642 zł | |
| 5 | Urząd m.st. Warszawy Dzielnica Praga-Południe | 3 | 994 980 zł | |
| 6 | Sąd Apelacyjny w Katowicach | 3 | 995 437 zł | |
| 7 | Sąd Apelacyjny w Warszawie | 2 | 1 147 467 zł | |
| 8 | Sąd Apelacyjny we Wrocławiu | 2 | 1 258 290 zł | |
| 9 | Uniwersytet Warszawski | 2 | 770 964 zł | |
| 10 | Centrum Onkologii im. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy | 2 | 2 699 000 zł |
Konkurenci Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Działalność firmy Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.
W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o.: KOMEX A. Szadowiak sp.j., Partner PIK sp. z o.o., Invar PC Media Sp. z o.o..
Konkurenci w branży Telekomunikacja
woj. MazowieckieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Mobile City Bartosz Nosinski — 20 wygranych zamówień na Telekomunikacja w województwie mazowieckie.
- 1Mobile City Bartosz Nosinski20
- 2AXIANS IT SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o.14
- 3COMP S.A.14
- 4Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.13
- 5Perfect Displays Sp. z o.o.13
- 6NTT Poland Sp. z o.o.13
Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe
woj. Kujawsko-PomorskieW tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Partner PIK sp. z o.o. — 39 wygranych zamówień na Komputery i maszyny biurowe w województwie kujawsko-pomorskie.
- 1Partner PIK sp. z o.o.39
- 2PARTNER KLEKS SP. Z O.O.25
- 3g.IT Solutions Michał Daszkiewicz23
- 4Web-Profit Maciej Kuźlik22
- 5Neo-System Marcin Krajewski21
- 6iCOD.pl Sp. z o.o.21
Konkurenci w branży Komputery i maszyny biurowe
woj. ŁódzkieLiderem w kategorii Komputery i maszyny biurowe w regionie łódzkie jest KOMEX A. Szadowiak sp.j. z wynikiem 40 wygranych postępowań.
- 1KOMEX A. Szadowiak sp.j.40
- 2Invar PC Media Sp. z o.o.35
- 3PRAXIS ŁÓDŹ Pilecka i Petlak Sp. jawna24
- 4CEZAR Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.23
- 5Pluxee Polska Sp. z o.o.17
- 6Arton Stusio Sp. Jawna17
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 48)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Łódź. Firma wygrała łącznie 48 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o.?
Firma Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o. wygrała 48 przetargów o łącznej wartości 26 278 351 zł. Średnia wartość kontraktu to 547 466 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka (7 zamówień).
Od kiedy Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 12.03.2021, a najnowszy z 11.06.2026.
Kto jest największą konkurencją dla Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Toya Systemy Komputerowe Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Telekomunikacja w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Mobile City Bartosz Nosinski, AXIANS IT SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o., COMP S.A.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.