Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka

Bydgoszczwoj. kujawsko-pomorskieNIP: 5542217419
539
Przetargów łącznie
4
Aktywnych
239 813 453 zł
Łączna wartość
548 772 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych

Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka prowadzi powtarzalne postępowania w 4 kategoriach. Najbardziej regularna jest kategoria „Medycyna i laboratorium” (rytm: co miesiąc) — ostatnie ogłoszenie: czerwiec 2026, szacowany kolejny termin: w najbliższym czasie.

Medycyna i laboratorium

co miesiąc
Następny przetarg (szac.)w najbliższym czasie
  • 265 ogłoszeń przez 5,3 lat
  • Zwykle w miesiącach: marzec / grudzień

Roboty budowlane

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 50 ogłoszeń przez 5,1 lat
  • Zwykle w miesiącach: październik / marzec

Naprawy i konserwacja

co kwartał
Następny przetarg (szac.)~wrzesień 2026
  • 39 ogłoszeń przez 4,7 lat
  • Zwykle w miesiącach: styczeń / październik

Komputery i maszyny biurowe

co pół roku
Następny przetarg (szac.)~październik 2026
  • 23 ogłoszeń przez 5,2 lat
  • Zwykle w miesiącach: kwiecień / grudzień

Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1Urtica Sp. z o.o.Wrocław168 461 422
2M Kompleks Marcin MazurekŁubianka136 403 800
3BMT Klimatyzacja Sp. z o.o.Bydgoszcz92 743 496
4Roche Polska Sp. z o.o.Warszawa84 951 146
5SynektikWarszawa85 478 871
6Biovigen Sp. z o.o.Zduńska Wola74 023 473
7Narodowe Centrum Badań Jądrowych OR POLATOMOtwock73 690 226
8Elekta Sp. z o.o.Warszawa72 868 720
9Zakład Techniki Medycznej "TECH-MED" Sp. z o.o.Bydgoszcz62 563 993
10Erbe Polska Sp. z o.o.Warszawa62 355 321

Spory KIO

Odwołania i orzeczenia (10)

Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 10 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.

Zobacz wszystkie orzeczenia tego zamawiającego (10) →

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka?

Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka ogłosił łącznie 539 przetargów, z czego 4 jest aktualnie aktywnych.

Jaka jest łączna wartość zamówień Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 239 813 453 zł, przy średniej wartości 548 772 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka?

Najczęstszym wykonawcą jest Urtica Sp. z o.o. (16 wygranych przetargów).

Od kiedy Centrum Onkologii im. prof. Franciszka Łukaszczyka publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 26.03.2021, a najnowszy z 30.07.2026.