TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE MANAGEMENT SP. Z O.O.

Wykonawca publicznyWarszawaNIP 5213655325Aktywny 2025–2026
3
Wygranych przetargów
7 325 199 zł
Łączna wartość
2 441 733 zł
Średnia wartość
2026
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Koleje Wielkopolskie sp. z o.o.3100%7 325 199

Konkurenci TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE MANAGEMENT SP. Z O.O. w przetargach publicznych

TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE MANAGEMENT SP. Z O.O. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.

Konkurenci w branży Usługi transportowe

woj. Wielkopolskie

W tym segmencie najsilniejszym rywalem jest Milla Spółdzielnia w Lesznie — 47 wygranych zamówień na Usługi transportowe w województwie wielkopolskie.

  1. 1Milla Spółdzielnia w Lesznie47
  2. 2Auto-Service Politowicz Andrzej33
  3. 3Katarzyna Turist Krystyna Waleriańczyk24
  4. 4Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Pile21
  5. 5F.H.U. Kępka sp. z o.o.18
  6. 6WIKTORIA PAWEŁ WALERIAŃCZYK17
Wszystkie przetargi: Usługi transportowe

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 3)

2 441 733,12 PLNUsługi transportowe
Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Wągrowiec-Gołańcz
06.07.2026PoznańKoleje Wielkopolskie sp. z o.o.
2 441 733,12 PLNUsługi transportowe
Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Wągrowiec-Gołańcz
02.04.2026PoznańKoleje Wielkopolskie sp. z o.o.
2 441 733,12 PLNUsługi transportowe
Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Wągrowiec-Gołańcz
16.06.2025PoznańKoleje Wielkopolskie sp. z o.o.

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE MANAGEMENT SP. Z O.O. startuje w przetargach publicznych?

Tak. TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE MANAGEMENT SP. Z O.O. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 3 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE MANAGEMENT SP. Z O.O.?

Firma TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE MANAGEMENT SP. Z O.O. wygrała 3 przetargów o łącznej wartości 7 325 199 zł. Średnia wartość kontraktu to 2 441 733 zł.

Z kim najczęściej współpracuje TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE MANAGEMENT SP. Z O.O.?

Najczęstszym zamawiającym jest Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. (3 zamówień).

Od kiedy TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE MANAGEMENT SP. Z O.O. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 16.06.2025, a najnowszy z 06.07.2026.

Kto jest największą konkurencją dla TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE MANAGEMENT SP. Z O.O. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy TRANSPORT AND INFRASTRUCTURE MANAGEMENT SP. Z O.O. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Usługi transportowe w województwie wielkopolskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Milla Spółdzielnia w Lesznie, Auto-Service Politowicz Andrzej, Katarzyna Turist Krystyna Waleriańczyk. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.