Urban-Metal Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyRachowiceNIP 6311008142Aktywny 2022–2025
21
Wygranych przetargów
4 685 344 zł
Łączna wartość
223 112 zł
Średnia wartość
2025
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Konkurenci Urban-Metal Sp. z o.o. w przetargach publicznych

Działalność firmy Urban-Metal Sp. z o.o. w obszarze zamówień publicznych koncentruje się na 3 głównych segmentach, gdzie spotyka się z największą konkurencją.

W skali kraju, łącząc wszystkie segmenty, najczęściej rywalizują z Urban-Metal Sp. z o.o.: Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski, METALZBYT-HURT SP. Z O.O., BITUNOVA Sp. z o.o..

Konkurenci w branży Materiały budowlane

woj. Warmińsko-Mazurskie

Liderem w kategorii Materiały budowlane w regionie warmińsko-mazurskie jest BITUNOVA Sp. z o.o. z wynikiem 24 wygranych postępowań.

  1. 1BITUNOVA Sp. z o.o.24
  2. 2„METALZBYT-HURT” SPÓŁKA Z OGRSNICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ18
  3. 3MET-STAL Sp. Jawna D. Urbański, P. Zaskórski13
  4. 4COLAS POLSKA Sp. z o.o.11
  5. 5MASFALT Sp. z o.o.11
  6. 6„POL-DRÓG Drawsko Pomorskie” S.A.7
Wszystkie przetargi: Materiały budowlane

Konkurenci w branży Materiały budowlane

woj. Śląskie

Największą liczbę kontraktów (16) na Materiały budowlane na rynku śląskie zdobyła firma Drogopol Sp. z o.o..

  1. 1Drogopol Sp. z o.o.16
  2. 2KOST-BET K.P. MATYJA Spółka komandytowa13
  3. 3METALZBYT-HURT SP. Z O.O.12
  4. 4EUROTAB Sp. z o.o.9
  5. 5Zakłady Produkcyjne B-D S.A.7
  6. 6AUTO-TRANS ASFALTY Sp. z o.o.7
Wszystkie przetargi: Materiały budowlane

Konkurenci w branży Materiały budowlane

woj. Pomorskie

Liderem w kategorii Materiały budowlane w regionie pomorskie jest Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski z wynikiem 30 wygranych postępowań.

  1. 1Przedsiębiorstwo ECOZET Mirosław Zblewski30
  2. 2MET-STAL Sp. J D. Urbański, P. Zaskórski16
  3. 3Metalzbyt-Hurt Sp. z o.o.15
  4. 4Eurotab Sp. z o.o.8
  5. 5PHU DOM Tomasz Dobkowski8
  6. 6GRABOWSCY Anita Splitthof6
Wszystkie przetargi: Materiały budowlane

Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.

Wygrane przetargi (ostatnie 21)

23 247,00 PLNMateriały budowlane
Dostawa nr 6/2025 drutu 3,0 mm do belowania odpadów dla ZGOK Sp. z o.o. w Olsztynie
04.12.2025OlsztynZAKŁAD GOSPODARKI ODPADAMI KOMUNALNYMI …
183 540,00 PLNMateriały budowlane
Dostawa drutu do prasy hydraulicznej
24.04.2025Kędzierzyn-KoźleCzysty Region Spółka z o. o.
283 023,00 PLNMateriały budowlane
Sukcesywna dostawa drutu żarzonego o średnicy Ø3,6 mm do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunaln…
11.03.2025Rudno"ZAKŁAD UNIESZKODLIWIANIA ODPADÓW KOMUN…
299 600,00 PLNMateriały budowlane
2025. Sukcesywne dostawy transportem wykonawcy drutu do prasy do belowania odpadów w Zakładzie Zago…
24.02.2025PłońskPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ …
192 618,00 PLNMateriały budowlane
Dostawa drutu żarzonego do belowania dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.…
16.10.2024SosnowiecMIEJSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI OD…
272 160,00 PLNMateriały budowlane
Dostawa drutu stalowego do prasy belującej
23.04.2024SiedliskaPrzedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami "E…
153 200,00 PLNGórnictwo i chemikalia
Dostawa drutu do prasy hydraulicznej
02.04.2024Kędzierzyn-KoźleCzysty Region Spółka z o. o.
328 902,00 PLNMateriały budowlane
DOSTAWA DRUTU STALOWEGO DO BELOWANIA SPRASOWANYCH ODPADÓW dla Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bi…
13.03.2024Bielsko-BiałaZakład Gospodarki Odpadami Spółka Akcyj…
141 327,00 PLNMateriały budowlane
Dostawa drutu do pras Presona
30.01.2024Stary LasZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW KOMUNALNYCH "…
214 758,00 PLNMateriały budowlane
Sukcesywny zakup i dostawa drutu do prasy belującej na teren Zakładu Zagospodarowania Odpadów „Czys…
21.01.2024Nowa Wieś LęborskaZakład Zagospodarowania Odpadów "Czysta…
260 700,00 PLNMateriały budowlane
„Sukcesywne dostawy materiałów eksploatacyjnych do belowania odpadów – dostawa drutu stalowego”
16.01.2024PromnikPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI ODPADAMI SP…
202 027,50 PLNMateriały budowlane
ZP/26/2023 - Dostawa drutu do prasy belującej
17.08.2023ŁódźMiejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania …
229 395,00 PLNMateriały budowlane
Dostawa drutu stalowego do prasy belującej na potrzeby Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o…
07.07.2023TczewZakład Utylizacji Odpadów Stałych sp. z…
214 020,00 PLNMateriały budowlane
Zakup i dostawa drutu żarzonego do belowania odpadów
28.04.2023BełżyceZakład Zagospodarowania Odpadów Komunal…
124 878,05 PLNGórnictwo i chemikalia
Dostawa drutu do prasy hydraulicznej
29.03.2023Kędzierzyn-KoźleCzysty Region Spółka z o. o.
313 600,00 PLNMateriały budowlane
Dostawa drutu stalowego do belowania sprasowanych odpadów
29.03.2023Bielsko-BiałaZakład Gospodarki Odpadami Spółka Akcyj…
236 160,00 PLNMateriały budowlane
Sukcesywne dostawy drutu żarzonego do prasy belującej dla potrzeb Regionalnego Zakładu Utylizacji O…
22.02.2023WłocławekPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ …
267 300,00 PLNMateriały budowlane
Sukcesywne dostawy transportem wykonawcy drutu do prasy do belowania odpadów w ZZO w Poświętnem gm.…
18.01.2023PłońskPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ …
318 816,00 PLNMateriały budowlane
ZP/21/2022 - Dostawa drutu do prasy belującej
30.08.2022ŁódźMiejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania …
160 884,00 PLNGórnictwo i chemikalia
„Dostawa drutu stalowego przeznaczonego do wiązania sprasowanych bel odpadów”
15.07.2022OstrołękaOSTROŁĘCKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPO…
265 188,80 PLNMateriały budowlane
Dostawy drutu stalowego do belowania sprasowanych odpadów oraz surowców wtórnych do Zakładu Utyliza…
28.02.2022ElblągZAKŁAD UTYLIZACJI ODPADÓW SPÓŁKA Z OGRA…

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Urban-Metal Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Urban-Metal Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Rachowice. Firma wygrała łącznie 21 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Urban-Metal Sp. z o.o.?

Firma Urban-Metal Sp. z o.o. wygrała 21 przetargów o łącznej wartości 4 685 344 zł. Średnia wartość kontraktu to 223 112 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Urban-Metal Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest Czysty Region Spółka z o. o. (3 zamówień).

Od kiedy Urban-Metal Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 28.02.2022, a najnowszy z 04.12.2025.

Kto jest największą konkurencją dla Urban-Metal Sp. z o.o. w przetargach?

Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Urban-Metal Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Materiały budowlane w województwie warmińsko-mazurskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą BITUNOVA Sp. z o.o., „METALZBYT-HURT” SPÓŁKA Z OGRSNICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, MET-STAL Sp. Jawna D. Urbański, P. Zaskórski. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.