Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalskiwoj. łódzkieNIP: 7711170450
4
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
5 550 000 zł
Łączna wartość
5 550 000 zł
Średnia wartość

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Top sektory CPV

Analiza wykonawców

Kto wygrywa przetargi?

#WykonawcaMiastoWygraneWartość
1BDR Architekci sp. z o.o.Warszawa15 550 000

Historia zamówień

Przetargi (0)

Brak przetargów.

Najczęściej zadawane pytania

Ile przetargów ogłosił Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim?

Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim ogłosił łącznie 4 przetargów.

Jaka jest łączna wartość zamówień Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim?

Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 5 550 000 zł, przy średniej wartości 5 550 000 zł.

Kto najczęściej wygrywa przetargi Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim?

Najczęstszym wykonawcą jest BDR Architekci sp. z o.o. (1 wygranych przetargów).

Od kiedy Archiwum Państwowe w Piotrkowie Trybunalskim publikuje przetargi?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 10.04.2025, a najnowszy z 02.06.2026.