ARESZT ŚLEDCZY W SUWAŁKACH
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
W ogłoszeniach, które publikuje ARESZT ŚLEDCZY W SUWAŁKACH, widać stały rytm zakupów w 3 kategoriach. Wiodąca kategoria to „Roboty budowlane” (co pół roku); ostatnie postępowanie: czerwiec 2026, prognozowany kolejny termin: ~październik 2026.
Roboty budowlane
co pół roku- 6 ogłoszeń przez 1,6 lat
- Zwykle w miesiącach: listopad / lipiec
Rolnictwo i hodowla
co rok- 5 ogłoszeń przez 3,1 lat
- Zwykle w miesiącach: listopad / kwiecień
Żywność i napoje
co kwartał- 30 ogłoszeń przez 4,6 lat
- Zwykle w miesiącach: styczeń / listopad
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego "KBS" Sp. z o.o | Mońki | 5 | 2 127 038 zł |
| 2 | Wytwórnia Koncentratów Spożywczych "DORO" | Inowrocław | 4 | 657 605 zł |
| 3 | F.H GRACJA Jolanta Zdunek | Siemkowice | 3 | 135 368 zł |
| 4 | REM – BUD Sp. z o.o. | Suwałki | 3 | 4 541 917 zł |
| 5 | Piekarnia Sobieski Dorota i Andrzej Zakrzewscy sp. j. | Mońki | 3 | 760 227 zł |
| 6 | Firma Handlowo-Usługowa „CYTRUS 2” | Pisz | 3 | 728 065 zł |
| 7 | Kam-Tech Kamil Miękus | Białystok | 2 | 949 929 zł |
| 8 | HOLSTERS HPE POLSKA Grzegorz Szymański | Kielce | 2 | 421 490 zł |
| 9 | Mona-Kontra Sp. z o.o | Suwałki | 2 | 263 816 zł |
| 10 | HEALTHY FOOD MD Sp. z o.o. | Leszno | 2 | 102 984 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił ARESZT ŚLEDCZY W SUWAŁKACH?
ARESZT ŚLEDCZY W SUWAŁKACH ogłosił łącznie 48 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień ARESZT ŚLEDCZY W SUWAŁKACH?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 13 220 153 zł, przy średniej wartości 314 766 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi ARESZT ŚLEDCZY W SUWAŁKACH?
Najczęstszym wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego "KBS" Sp. z o.o (5 wygranych przetargów).
Od kiedy ARESZT ŚLEDCZY W SUWAŁKACH publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 08.11.2021, a najnowszy z 30.06.2026.