Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu prowadzi powtarzalne postępowania w 2 kategoriach. Najbardziej regularna jest kategoria „Roboty budowlane” (rytm: co pół roku) — ostatnie ogłoszenie: kwiecień 2026, szacowany kolejny termin: ~październik 2026.
Roboty budowlane
co pół roku- 7 ogłoszeń przez 2,8 lat
- Zwykle w miesiącach: czerwiec / lipiec
Architektura i inżynieria
co kwartał- 11 ogłoszeń przez 3,5 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec / listopad
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne Sp. z o.o. | Toruń | 8 | 7 016 371 zł |
| 2 | Firma Budowlana DOLMAR Jasiński Grzegorz | Ruziec | 2 | 77 590 860 zł |
| 3 | Artur Cebula, Anna Kunkel Architekci | Sowia Wola Folwarczna, Czosnów | 1 | 93 480 zł |
| 4 | KAL-SPORT Wyposażenie obiektów Elżbieta Pięta | Rzeszów | 1 | 120 900 zł |
| 5 | MODERN HOUSE Józef Stasiak | Podsarnie 135 | 1 | 5 566 266 zł |
| 6 | Karol Cudziło Architektura i Budownictwo | Warszawa | 1 | 276 750 zł |
| 7 | Mebelli Marcin Kulbacki | Olsztyn | 1 | 117 768 zł |
| 8 | Firma Budowlana Dolmar Grzegorz Jasiński | Golub-Dobrzyń | 1 | 7 263 240 zł |
| 9 | RYSY Architekci Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa | Mysiadło | 1 | 319 800 zł |
| 10 | Biuro Inżynieryjne "DOT" Tomasz Dubiecki | Mrowino | 1 | 151 354 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu?
Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu ogłosił łącznie 22 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 98 516 789 zł, przy średniej wartości 5 473 155 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu?
Najczęstszym wykonawcą jest Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Regionalne Sp. z o.o. (8 wygranych przetargów).
Od kiedy Kujawsko-Pomorskie Centrum Dziedzictwa w Toruniu publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 25.08.2022, a najnowszy z 29.05.2026.