OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W POZNANIU
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Wzorzec zamówień, które ogłasza OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W POZNANIU, jest powtarzalny w jednej kategorii. Najsilniejszy cykl dotyczy kategorii „Poczta i telekomunikacja” (co rok): ostatnie ogłoszenie: marzec 2026, spodziewany kolejny termin: ~luty 2027.
Poczta i telekomunikacja
co rok- 9 ogłoszeń przez 4,9 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec / kwiecień
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poczta Polska S.A. | Warszawa | 8 | 3 191 866 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Spory KIO
Odwołania i orzeczenia (2)
Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 2 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.
- KIO 774/20postanowienieumorzone (wycofanie)24.06.2020
- KIO 798/14wyrokuwzględnione07.05.2014
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W POZNANIU?
OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W POZNANIU ogłosił łącznie 9 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W POZNANIU?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 1 092 346 zł, przy średniej wartości 136 543 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W POZNANIU?
Najczęstszym wykonawcą jest Poczta Polska S.A. (8 wygranych przetargów).
Od kiedy OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA W POZNANIU publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 06.04.2021, a najnowszy z 12.03.2026.