Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu
8
Przetargów łącznie
0
Aktywnych
2 041 696 zł
Łączna wartość
255 212 zł
Średnia wartość
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Poczta Polska S.A. | Warszawa | 3 | 1 174 311 zł |
| 2 | Vicotel Security Sp. z o.o. | Wałbrzych | 2 | 449 693 zł |
| 3 | UNICO sp. z o.o. | Legnica | 1 | 135 792 zł |
| 4 | Ewenement Sp. z o.o. | Poznań | 1 | 140 000 zł |
| 5 | Amazonka 24 Sp. z o.o. - Lider konsorcjum | Wałbrzych | 1 | 141 900 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu?
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu ogłosił łącznie 8 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 2 041 696 zł, przy średniej wartości 255 212 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu?
Najczęstszym wykonawcą jest Poczta Polska S.A. (3 wygranych przetargów).
Od kiedy Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 12.05.2021, a najnowszy z 09.01.2026.