Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie prowadzi powtarzalne postępowania w 4 kategoriach. Najbardziej regularna jest kategoria „Medycyna i laboratorium” (rytm: co kwartał) — ostatnie ogłoszenie: lipiec 2026, szacowany kolejny termin: ~wrzesień 2026.
Medycyna i laboratorium
co kwartał- 46 ogłoszeń przez 5,5 lat
- Zwykle w miesiącach: luty / sierpień
Paliwa i energia
co rok- 8 ogłoszeń przez 5 lat
- Zwykle w miesiącach: kwiecień / luty
Usługi biznesowe i prawne
co rok- 5 ogłoszeń przez 2,9 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec / maj
Naprawy i konserwacja
co rok- 4 ogłoszeń przez 3 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maco Pharma Polonia Sp. z o.o. | Wrocław | 13 | 6 037 464 zł |
| 2 | Polski Koncern Naftowy ORLEN Spółka Akcyjna | Płock | 6 | 1 573 149 zł |
| 3 | ASSECO Poland Sp. A. | Rzeszów | 5 | 1 254 432 zł |
| 4 | DiaHem AG Diagnostic Products | Bulach | 4 | 4 041 771 zł |
| 5 | Haemo Sp. z o.o. | Imielin | 3 | 530 928 zł |
| 6 | Fresenius Kabi Polska Sp. z o.o. | Warszawa | 3 | 728 274 zł |
| 7 | Terumo BCT Polska Sp. z o.o. | Katowice | 3 | 2 574 101 zł |
| 8 | ECO-ABC Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością | Bełchatów | 2 | 1 038 712 zł |
| 9 | PROPLASMA Hilscher, Trzciński Spółka Jawna | Warszawa | 2 | 839 192 zł |
| 10 | EFEKT WAR-MA Sp. z o.o. | Olsztyn | 2 | 598 863 zł |
Historia zamówień
Przetargi (1)
Spory KIO
Odwołania i orzeczenia (1)
Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej — poniżej najnowsze orzeczenia.
- KIO 2373/24wyrokoddalone06.08.2024
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie?
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie ogłosił łącznie 74 przetargów, z czego 1 jest aktualnie aktywnych.
Jaka jest łączna wartość zamówień Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 25 271 155 zł, przy średniej wartości 467 984 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie?
Najczęstszym wykonawcą jest Maco Pharma Polonia Sp. z o.o. (13 wygranych przetargów).
Od kiedy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 09.02.2021, a najnowszy z 29.07.2026.