Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
W ogłoszeniach, które publikuje Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., widać stały rytm zakupów w jednej kategorii. Wiodąca kategoria to „Ścieki, odpady, środowisko” (co rok); ostatnie postępowanie: kwiecień 2025, prognozowany kolejny termin: ~maj 2027.
Ścieki, odpady, środowisko
co rok- 4 ogłoszeń przez 2,1 lat
- Zwykle w miesiącach: luty / kwiecień
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TM-BUD Sp. z o.o. | Skierniewice | 2 | 21 786 533 zł |
| 2 | PPHU "MIRMAR" Małgorzata Jodłowska | Żyrardów | 1 | 422 712 zł |
Historia zamówień
Przetargi (0)
Brak przetargów.
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.?
Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. ogłosił łącznie 7 przetargów.
Jaka jest łączna wartość zamówień Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 22 209 245 zł, przy średniej wartości 7 403 082 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.?
Najczęstszym wykonawcą jest TM-BUD Sp. z o.o. (2 wygranych przetargów).
Od kiedy Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 11.03.2022, a najnowszy z 29.05.2026.