Brak terminuBZP
Remont pomieszczeń znajdujących się w lokalu użytkowym usytuowanym w budynku przy ul. Nowy Świat 39 w Warszawie, przeznaczonych na potrzeby własne Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Śródmieście.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcauniewaznienie
Liczba złożonych ofert9Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta1 875 300,00 PLN
Najdroższa oferta5 105 916,96 PLN
Taniej od najdroższej3 230 616,96 PLN63% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+172%
1 875 300,00 PLN
najtańsza5 105 916,96 PLN
najdroższa
najtańsza5 105 916,96 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaMiasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Śródmieście
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5252248481
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45400000-1 — Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00389322
Data publikacji12.08.2026 12:49
Kody CPV
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
39150000-8Różne meble i wyposażenie
37400000-2Artykuły i sprzęt sportowy
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)12.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-be6ca977-36d1-4643-88cc-84f9c15788ba