ZakończonyBZP

Remont pomieszczeń znajdujących się w lokalu użytkowym usytuowanym w budynku przy ul. Nowy Świat 39 w Warszawie, przeznaczonych na potrzeby własne Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Śródmieście.

Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert14.07.2026 08:00Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Wynik postępowania

Wynik przetargu i analiza ofert

Wybrany wykonawcauniewaznienie
Liczba złożonych ofert9Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta1 875 300,00 PLN
Najdroższa oferta5 105 916,96 PLN
Taniej od najdroższej3 230 616,96 PLN63% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+172%
1 875 300,00 PLN
najtańsza
5 105 916,96 PLN
najdroższa

Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaMiasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Śródmieście
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5252248481
AdresNowogrodzka 43, 00-691 Warszawa

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45400000-1 — Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Numer ogłoszenia2026/BZP 00302146
Data publikacji22.06.2026 14:55

Kody CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
39150000-8Różne meble i wyposażenie
37400000-2Artykuły i sprzęt sportowy

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamówienie obejmuje remont pomieszczeń w lokalu użytkowym z dostawą i montażem mebli, wyposażenia i sprzętu sportowego. Zakres szczegółowy zawiera dokumentacja projektowa. Realizacja wymaga koordynacji prac budowlanych i wyposażeniowych.

Kluczowe wymagania

  • Doświadczenie w remontach pomieszczeń użytkowych
  • Możliwość montażu mebli i sprzętu sportowego
  • Dostarczenie materiałów budowlanych wysokiej jakości
  • Posiadanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej
  • Zdolność do realizacji w terminie 140 dni

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Przebieg postępowania

  1. Ogłoszenie o zamówieniu (ta strona)22.06.2026

    Termin ofert: 14.07.2026 08:00

  2. Liczba ofert: 9 · Zwycięzca: uniewaznienie

Historia zmian ogłoszenia

To ogłoszenie było aktualizowane 08.07.2026. Zamawiający zaktualizował to ogłoszenie. Zanim złożysz ofertę, sprawdź, co się zmieniło, aby Twoja propozycja była zgodna z aktualnymi warunkami i terminami.

Zmiana z dnia 08.07.2026

  • Termin związania ofertą

    Przed zmianą: 2026-08-07

    Po zmianie: 2026-08-12

  • Termin otwarcia ofert

    Przed zmianą: 2026-07-09 09:00

    Po zmianie: 2026-07-14 09:00

  • Termin składania ofert: 09.07.2026 08:00 14.07.2026 08:00

Źródło: dane pochodzą z oficjalnych ogłoszeń o zmianie ogłoszenia, publikowanych w Biuletynie Zamówień Publicznych (BZP).

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remontu pomieszczeń znajdujących się w lokalu użytkowym usytuowanym w budynku przy ul. Nowy Świat 39 w Warszawie, przeznaczonych na potrzeby własne Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Śródmieście, wraz z dostawą i montażem mebli, wyposażenia oraz artykułów i sprzętu sportowego. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do projektu umowy.

Termin realizacji: 140 dni

Treść ogłoszenia

1Zamawiający
Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
Nazwa zamawiającego
Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Śródmieście
Oddział zamawiającego
DZIELNICA ŚRÓDMIEŚCIE MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY
Krajowy Numer Identyfikacyjny
REGON 01525966300108
Ulica
Nowogrodzka 43
Miejscowość
Warszawa
Kod pocztowy
00-691
Województwo
mazowieckie
Kraj
Polska
Lokalizacja NUTS 3
PL911 - Miasto Warszawa
Adres poczty elektronicznej
srodmiescie.wzp@um.warszawa.pl
Adres strony internetowej zamawiającego
https://zamowienia.um.warszawa.pl/
Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
Przedmiot działalności zamawiającego
Ogólne usługi publiczne
2Informacje podstawowe
Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
Nie
Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
Remont pomieszczeń znajdujących się w lokalu użytkowym usytuowanym w budynku przy ul. Nowy Świat 39 w Warszawie, przeznaczonych na potrzeby własne Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Śródmieście.
Identyfikator postępowania
ocds-148610-be6ca977-36d1-4643-88cc-84f9c15788ba
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00302146
Wersja ogłoszenia
01
Data ogłoszenia
2026-06-22
Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
Tak
Numer planu postępowań w BZP
2025/BZP 00632432/06/P
Identyfikator pozycji planu postępowań
1. 1.20 Remont pomieszczeń znajdujących się w lokalu użytkowym usytuowanym w budynku przy ul. Nowy Świat 39 w Warszawie, przeznaczonych na potrzeby własne Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Śródmieście
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
Nie
Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie
Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://zamowienia.um.warszawa.pl/
Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
Nie
Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Tak
Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
https://zamowienia.um.warszawa.pl/
Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
Określone w SWZ
Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Oferta - katalog elektroniczny
Nie dotyczy
Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
polski
RODO (obowiązek informacyjny)
Określone w SWZ
RODO (ograniczenia stosowania)
Określone w SWZ
4Przedmiot zamówienia
Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
Nie
Numer referencyjny
UD-IX-ZP-20-2026
Rodzaj zamówienia
Roboty budowlane
Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
Tak
Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)
1584071,53 PLN
Możliwe jest składanie ofert częściowych
Nie
Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
Tak
Określenie aspektów społecznych, środowiskowych lub etykiet w opisie przedmiotu zamówienia
Zamawiający uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, zgodnie z art. 100 ust. 1 ustawy
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remontu pomieszczeń znajdujących się w lokalu użytkowym usytuowanym w budynku przy ul. Nowy Świat 39 w Warszawie, przeznaczonych na potrzeby własne Urzędu m.st. Warszawy Dzielnicy Śródmieście, wraz z dostawą i montażem mebli, wyposażenia oraz artykułów i sprzętu sportowego. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do projektu umowy.
Główny kod CPV
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Dodatkowy kod CPV
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne 39150000-8 - Różne meble i wyposażenie 37400000-2 - Artykuły i sprzęt sportowy
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
140 dni
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Procentowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Waga
100,00
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
5Kwalifikacja wykonawców
Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
Nie
Warunki udziału w postępowaniu
Nie
Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
Tak
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu
W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa podmiotowych środków dowodowych potwierdzających brak podstaw do wykluczenia składanych na wezwanie.
Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
W niniejszym postępowaniu Zamawiający nie określa przedmiotowych środków dowodowych składanych wraz z ofertą.
Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
Pełnomocnictwo, w przypadku gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik.
6Warunki zamówienia
Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
Nie
Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
Nie
Zamawiający wymaga wadium
Nie
Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Tak
Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
1. W przypadku udziału w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. 2. W przypadku oferty składanej wspólnie przez kilku Wykonawców, Oświadczenie o którym mowa w części V pkt 2.1 SWZ składa każdy Wykonawca.
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
Nie
7Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
Nie
Zamawiający przewiduje zmiany umowy
Tak
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
Zamawiający przewiduje zmiany umowy na podstawie art. 455 ust. 1 w przypadkach i zakresie określonym w § 12 projektu umowy.
Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
Tak
Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
8Procedura
Termin składania ofert
2026-07-09 08:00
Miejsce składania ofert
https://zamowienia.um.warszawa.pl/
Termin otwarcia ofert
2026-07-09 09:00
Termin związania ofertą
do 2026-08-07

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-be6ca977-36d1-4643-88cc-84f9c15788ba