Brak terminuBZP
Utworzenie pracowni multimedialnej w Morąskim Domu Kultury, dostawa ściany multimedialnej wraz z pakietami.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy25 699,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta25 699,00 PLN
Najdroższa oferta31 500,00 PLN
Taniej od najdroższej5 801,00 PLN18% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+23%
25 699,00 PLN
najtańsza · wybrana31 500,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana31 500,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Morąg). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)32322000-6 — Urządzenia multimedialne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00406978
Data publikacji26.08.2026 07:32
Kody CPV
32322000-6Urządzenia multimedialne
30231320-6Monitory dotykowe
30231000-7Ekrany i konsole komputerowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)26.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ed90bdb8-d013-4ea0-be03-e1168c65ebeb