Brak terminuBZP
Zimowe utrzymanie dróg gminnych miejskich i wiejskich w sezonie zimowym 2026/2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy479 509,20 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta479 509,20 PLN
Najdroższa oferta531 036,00 PLN
Taniej od najdroższej51 526,80 PLN10% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+11%
479 509,20 PLN
najtańsza · wybrana531 036,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana531 036,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 26.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kluczbork). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90620000-9 — Usługi odśnieżania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00409239
Data publikacji27.08.2026 08:27
Kody CPV
90620000-9Usługi odśnieżania
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu04.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)27.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-fe98bde0-c8a1-40b3-909f-4c32809a036b