Brak terminuBZP
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynków użyteczności publicznej na ternie Gminy Nowa Wieś Lęborska
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy291 264,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta119 064,00 PLN
Najdroższa oferta172 200,00 PLN
Taniej od najdroższej53 136,00 PLN31% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+45%
119 064,00 PLN
najtańsza172 200,00 PLN
najdroższa
najtańsza172 200,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Nowa Wieś Lęborska). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71314310-8 — Usługi inżynierii grzewczej dla budownictwa
Numer ogłoszenia2026/BZP 00411688
Data publikacji28.08.2026 09:57
Kody CPV
71314310-8Usługi inżynierii grzewczej dla budownictwa
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71323100-9Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-bba1db1d-6a5b-4c44-80a5-f6de344adfe3