Brak terminuBZP
Bezgotówkowe tankowanie benzyny bezołowiowej Pb–95 oraz oleju napędowego na stacjach benzynowych Wykonawcy do samochodów CUS w Szczecinie oraz na potrzeby Projektów pn. „CUS w Szczecinie” i „RCK”.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy311 560,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta298 120,00 PLN
Najdroższa oferta311 560,00 PLN
Taniej od najdroższej13 440,00 PLN4% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+5%
298 120,00 PLN
najtańsza311 560,00 PLN
najdroższa
najtańsza311 560,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaGmina Miasto Szczecin Centrum Usług Społecznych w Szczecinie
MiastoSzczecin
WojewództwoZachodniopomorskie
NIP8511991734
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Szczecin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)09132100-4 — Benzyna bezołowiowa
Numer ogłoszenia2026/BZP 00412788
Data publikacji28.08.2026 14:06
Kody CPV
09132100-4Benzyna bezołowiowa
09134100-8Olej napędowy
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu15.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)28.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-b5829c93-64ec-431f-a779-b26c254febbd