Brak terminuBZP
Dostawa aparatu USG do pracowni przy ul. Sosnkowskiego 18 - SZPZLO Warszawa Ochota
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy352 890,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta352 890,00 PLN
Najdroższa oferta352 890,00 PLN
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSamodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5261771472
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33112200-0 — Aparaty ultrasonograficzne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00413852
Data publikacji31.08.2026 11:00
Kody CPV
33112200-0Aparaty ultrasonograficzne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)31.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-54af62d5-a163-4e9f-a93a-b51e0145ce08