Brak terminuBZP
Modernizacja wentylacji w kuchni w Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ozorkowie przy ul. Konarskiego 2
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy483 390,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta483 390,00 PLN
Najdroższa oferta568 647,50 PLN
Taniej od najdroższej85 257,50 PLN15% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+18%
483 390,00 PLN
najtańsza · wybrana568 647,50 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana568 647,50 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 16.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Ozorków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45331210-1 — Instalowanie wentylacji
Numer ogłoszenia2026/BZP 00294507
Data publikacji17.06.2026 11:51
Kody CPV
45331210-1Instalowanie wentylacji
42500000-1Urządzenia chłodzące i wentylacyjne
42520000-7Urządzenia wentylacyjne
39717200-3Urządzenia klimatyzacyjne
45331220-4Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu28.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)17.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3ede5d5d-06d7-47db-9d36-fc304a904eeb