Brak terminuBZP
Audyt bezpieczeństwa sieci i systemów teleinformatycznych Urzędu Patentowego RP
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy41 820,00 PLN
Liczba złożonych ofert9Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta41 820,00 PLN
Najdroższa oferta357 930,00 PLN
Taniej od najdroższej316 110,00 PLN88% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+756%
41 820,00 PLN
najtańsza · wybrana357 930,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana357 930,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.04.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)72810000-1 — Usługi audytu komputerowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00198853
Data publikacji15.04.2026 09:47
Kody CPV
72810000-1Usługi audytu komputerowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu11.03.2026
- Wynik postępowania (ta strona)15.04.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-bbc0c1fc-a345-490d-bb87-5bcdf0093ccb