ZakończonyBZP

Usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta"

Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert02.07.2026 10:00Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Wynik postępowania

Wynik przetargu i analiza ofert

Wybrany wykonawca„Adam Dąbrowski SILVERPRINT”Łódź,
Wartość umowy70 761,60 PLN
Liczba złożonych ofert17Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta70 761,60 PLN
Najdroższa oferta70 761,60 PLN

Data zawarcia umowy: 23.07.2026

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaUniwersytet Warszawski
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5250011266
AdresKrakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajUsługi
Branża (CPV)79810000-5 — Usługi drukowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00305241
Data publikacji24.06.2026 09:09

Kody CPV

79810000-5Usługi drukowania

Analiza rynkowa i konkurencja

Przebieg postępowania

  1. Ogłoszenie o zamówieniu (ta strona)24.06.2026

    Termin ofert: 02.07.2026 10:00

  2. Liczba ofert: 17 · Zwycięzca: „Adam Dąbrowski SILVERPRINT” — 70 761,60 PLN

Historia zmian ogłoszenia

To ogłoszenie było aktualizowane 06.08.2026. Zamawiający zaktualizował to ogłoszenie. Zanim złożysz ofertę, sprawdź, co się zmieniło, aby Twoja propozycja była zgodna z aktualnymi warunkami i terminami.

Zmiana z dnia 06.08.2026

  • Data zawarcia umowy

    Przed zmianą: 2026-07-23

    Po zmianie: 2026-08-06

Źródło: dane pochodzą z oficjalnych ogłoszeń o zmianie ogłoszenia, publikowanych w Biuletynie Zamówień Publicznych (BZP).

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podano w dokumentacji postępowania.

Termin realizacji: 18 miesiące

Treść ogłoszenia

1Zamawiający
Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego
Nazwa zamawiającego
Uniwersytet Warszawski
Krajowy Numer Identyfikacyjny
REGON 000001258
Ulica
Krakowskie Przedmieście 26/28
Miejscowość
Warszawa
Kod pocztowy
00-927
Województwo
mazowieckie
Kraj
Polska
Lokalizacja NUTS 3
PL911 - Miasto Warszawa
Adres poczty elektronicznej
agnieszka.ciechanska@fuw.edu.pl
Adres strony internetowej zamawiającego
https://dzp.uw.edu.pl/postepowania-przetargowe/
Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
Przedmiot działalności zamawiającego
Edukacja
2Informacje podstawowe
Ogłoszenie dotyczy
Zamówienia publicznego
Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług
Nie
Nazwa zamówienia albo umowy ramowej
Usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta"
Identyfikator postępowania
ocds-148610-75bd1569-9413-45f1-b9dc-43dbed30f9a4
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00305241
Wersja ogłoszenia
01
Data ogłoszenia
2026-06-24
Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań
Nie
O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy
Nie
Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej
Nie
Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną
Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
3Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja
Adres strony internetowej prowadzonego postępowania
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-75bd1569-9413-45f1-b9dc-43dbed30f9a4
Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia
Nie
Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Tak
Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej
1. Komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w tym oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl, z zastrzeżeniem ust. 22. Zamawiający dopuszcza również komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: agnieszka.ciechanska@fuw.edu.pl w następującym zakresie: przekazywanie przez Zamawiającego do Wykonawców wezwań, informacji, powiadomień oraz przekazywanie przez Wykonawców do Zamawiającego odpowiedzi na wezwania, powiadomienia, informacje, w tym – złożenie/uzupełnienie dokumentów podmiotowych i przedmiotowych, wyjaśnień treści oferty oraz innych dokumentów i oświadczeń za wyjątkiem składania ofert w postępowaniu. Składanie ofert odbywa się wyłącznie poprzez platformę e Zamówienia.
Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej
Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego musi posiadać konto podmiotu „Wykonawca” na Platformie https://ezamowienia.gov.pl. Szczegółowe informacje na temat zakładania kont podmiotów oraz zasady i warunki korzystania z Platformy e-Zamówienia określa „Regulamin Platformy e-Zamówienia”, dostępny na stronie internetowej https://ezamowienia.gov.pl oraz informacje zamieszczone w zakładce „Centrum Pomocy”.
Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne
Nie
Oferta - katalog elektroniczny
Nie dotyczy
Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu
polski
4Przedmiot zamówienia
Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe
Nie
Numer referencyjny
POUZ-361/183/2026/WF
Rodzaj zamówienia
Usługi
Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania
Nie
Możliwe jest składanie ofert częściowych
Nie
Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia
Nie
Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa druku, oprawy i dostawy osiemnastu kolejnych numerów miesięcznika "Delta". Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podano w dokumentacji postępowania.
Główny kod CPV
79810000-5 - Usługi drukowania
Zamówienie obejmuje opcje
Nie
Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej
18 miesiące
Zamawiający przewiduje wznowienia
Nie
Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane
Nie
Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert
Punktowo
Stosowane kryteria oceny ofert
Wyłącznie kryterium ceny
Nazwa kryterium
Cena
Waga
100
Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert
Nie
5Kwalifikacja wykonawców
Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia
Nie
Warunki udziału w postępowaniu
Nie
Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy
Tak
Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu
Szczegółowe informacje o wymaganych podmiotowych środkach dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu podano w dokumentacji postępowania
Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów
Szczegółowe informacje o pozostałych wymaganych oświadczeniach lub dokumentach na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu podano w dokumentacji postępowania
6Warunki zamówienia
Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe
Nie
Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną
Nie
Zamawiający wymaga wadium
Nie
Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy
Nie
Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
Szczegółowe wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia podano w dokumentacji postępowania
Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane
Nie
7Projektowane postanowienia umowy
Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek
Nie
Zamawiający przewiduje zmiany umowy
Tak
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunków ich wprowadzenia określono szczegółowo w dokumentacji postępowania
Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia
Nie
8Procedura
Termin składania ofert
2026-07-02 10:00
Miejsce składania ofert
oferty należy składać elektronicznie, za pośrednictwem serwisu e Zamówienia
Termin otwarcia ofert
2026-07-02 10:15
Termin związania ofertą
30 dni

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-75bd1569-9413-45f1-b9dc-43dbed30f9a4