ZakończonyTED UEWadium

Przetarg nieograniczony PN/09KPO/04/2026 na realizację zadania inwestycyjnego pn.: „Nadzór autorski i obsługa serwisowa systemu podpisów biometrycznych” w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD.07.03-IP.10-0236/25

Wartość szacunkowa150 000,00 PLN
Wadium2 250,00 PLNwnieś przed terminem ofert
Termin składania ofert11.05.2026Zakończony
Konkurencyjnośćdane po rozstrzygnięciach

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawie
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5272153938

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajUsługi
Branża (CPV)72250000 — Informatyka
Numer ogłoszenia306491-2026
Data publikacji05.05.2026

Kody CPV

72250000Informatyka

Analiza rynkowa i konkurencja

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: "Nadzór autorski i obsługa serwisowa systemu podpisów biometrycznych" w ramach projektu: „Podniesienie dojrzałości informatycznej Wojewódzkiego Szpitala Zakaźnego w Warszawie w zakresie cyberbezpieczeństwa, usług cyfrowych, EDM oraz AI” KPOD. 07.03-IP.10-0236/25, zgodnie z formularzem „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” (zał. nr 1).

Szczegółowy opis zamówienia zawiera załącznik nr 10 „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”.

Warunki i informacje dodatkowe

Wadium

WymaganeTak
Kwota2 250,00 PLN

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL