Agencja Ochrony Wena Sp. z o.o.
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | „Hevelianum" Jednostka Budżetowa Gminy Miasta Gdańska | 3 | 5 170 818 zł | |
| 2 | Politechnika Gdańska | 2 | 4 062 768 zł | |
| 3 | PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO KOLBUDY | 1 | 182 074 zł | |
| 4 | Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku | 1 | 1 244 216 zł |
Konkurenci Agencja Ochrony Wena Sp. z o.o. w przetargach publicznych
Agencja Ochrony Wena Sp. z o.o. rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Usługi biznesowe i prawne
woj. PomorskieNajwiększą liczbę kontraktów (32) na Usługi biznesowe i prawne na rynku pomorskie zdobyła firma Jantar 2 sp. z o.o..
- 1Jantar 2 sp. z o.o.32
- 2Szeryf Security Adam Skobejko30
- 3NEPTUN SECURITY Sp. z o.o.24
- 4Nord Security Sp. z o.o.23
- 5ZAPOL Sobczyk spółka komandytowa18
- 6Agencja Ochrony Osób i Mienia DOGMAT Sp. z o.o.17
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 7)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma Agencja Ochrony Wena Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?
Tak. Agencja Ochrony Wena Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Gdańsk. Firma wygrała łącznie 7 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma Agencja Ochrony Wena Sp. z o.o.?
Firma Agencja Ochrony Wena Sp. z o.o. wygrała 7 przetargów o łącznej wartości 10 659 876 zł. Średnia wartość kontraktu to 1 522 839 zł.
Z kim najczęściej współpracuje Agencja Ochrony Wena Sp. z o.o.?
Najczęstszym zamawiającym jest „Hevelianum" Jednostka Budżetowa Gminy Miasta Gdańska (3 zamówień).
Od kiedy Agencja Ochrony Wena Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 25.01.2022, a najnowszy z 15.09.2025.
Kto jest największą konkurencją dla Agencja Ochrony Wena Sp. z o.o. w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy Agencja Ochrony Wena Sp. z o.o. to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Usługi biznesowe i prawne w województwie pomorskie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą Jantar 2 sp. z o.o., Szeryf Security Adam Skobejko, NEPTUN SECURITY Sp. z o.o.. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.