Hera drukarnia offsetowa Pdolak Sp. k.

Wykonawca publicznyMarkiAktywny 2021
1
Wygranych przetargów
106 639 zł
Łączna wartość
106 639 zł
Średnia wartość
2021
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1Kancelaria Sejmu1100%106 639

Wygrane przetargi (ostatnie 1)

106 638,54 PLNKomputery i maszyny biur…
Wykonanie i dostawa kalendarzy planszowych, trójdzielnych i biurkowych stojących (składanych) na ro…
04.11.2021WarszawaKancelaria Sejmu

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Hera drukarnia offsetowa Pdolak Sp. k. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Hera drukarnia offsetowa Pdolak Sp. k. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Marki. Firma wygrała łącznie 1 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Hera drukarnia offsetowa Pdolak Sp. k.?

Firma Hera drukarnia offsetowa Pdolak Sp. k. wygrała 1 przetargów o łącznej wartości 106 639 zł. Średnia wartość kontraktu to 106 639 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Hera drukarnia offsetowa Pdolak Sp. k.?

Najczęstszym zamawiającym jest Kancelaria Sejmu (1 zamówień).

Od kiedy Hera drukarnia offsetowa Pdolak Sp. k. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 04.11.2021, a najnowszy z 04.11.2021.

Wygrane przetargi Hera drukarnia offsetowa Pdolak Sp. k. — statystyki i wartość