Senior Apartments Sp. z o.o.

Wykonawca publicznyWarszawaNIP 5252652207Aktywny 2021
1
Wygranych przetargów
754 488 zł
Łączna wartość
754 488 zł
Średnia wartość
2021
Ostatnia wygrana

Analiza działalności

Trend miesięczny (24 mies.)

Brak danych do wykresu.

Top sektory CPV

Relacje z zamawiającymi

Najczęstsi zamawiający

#ZamawiającyZamówieniaUdziałWartość
1STOŁECZNE CENTRUM OPIEKUŃCZO-LECZNICZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ1100%754 488

Wygrane przetargi (ostatnie 1)

754 488,00 PLNZdrowie i opieka społecz…
Świadczenie usług w zakresie opiekuna osób starszych dla Stołecznego Centrum Opiekuńczo- Leczniczeg…
10.09.2021WarszawaSTOŁECZNE CENTRUM OPIEKUŃCZO-LECZNICZE …

Najczęściej zadawane pytania

Czy firma Senior Apartments Sp. z o.o. startuje w przetargach publicznych?

Tak. Senior Apartments Sp. z o.o. jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 1 przetargów.

Ile przetargów wygrała firma Senior Apartments Sp. z o.o.?

Firma Senior Apartments Sp. z o.o. wygrała 1 przetargów o łącznej wartości 754 488 zł. Średnia wartość kontraktu to 754 488 zł.

Z kim najczęściej współpracuje Senior Apartments Sp. z o.o.?

Najczęstszym zamawiającym jest STOŁECZNE CENTRUM OPIEKUŃCZO-LECZNICZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (1 zamówień).

Od kiedy Senior Apartments Sp. z o.o. realizuje zamówienia publiczne?

Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 10.09.2021, a najnowszy z 10.09.2021.

Wygrane przetargi Senior Apartments Sp. z o.o. — statystyki i wartość