BIAŁOSTOCKI PARK NAUKOWO - TECHNOLOGICZNY
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Radar przetargów: kiedy spodziewać się kolejnych
W ogłoszeniach, które publikuje BIAŁOSTOCKI PARK NAUKOWO - TECHNOLOGICZNY, widać stały rytm zakupów w 4 kategoriach. Wiodąca kategoria to „Naprawy i konserwacja” (co pół roku); ostatnie postępowanie: kwiecień 2026, prognozowany kolejny termin: ~październik 2026.
Naprawy i konserwacja
co pół roku- 9 ogłoszeń przez 3,1 lat
- Zwykle w miesiącach: marzec / luty
Usługi biznesowe i prawne
co rok- 9 ogłoszeń przez 4,7 lat
- Zwykle w miesiącach: maj / styczeń
Ścieki, odpady, środowisko
co rok- 4 ogłoszeń przez 3,9 lat
- Zwykle w miesiącach: sierpień / czerwiec
Sprzęt elektryczny
co rok- 6 ogłoszeń przez 2,9 lat
- Zwykle w miesiącach: lipiec / sierpień
Szacunki wyliczone z historycznych ogłoszeń tego zamawiającego (mediana odstępów między postępowaniami). Mają charakter orientacyjny i nie stanowią gwarancji ogłoszenia zamówienia.
Analiza wykonawców
Kto wygrywa przetargi?
| # | Wykonawca | Miasto | Wygrane | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Centrum Informatyki "ZETO" S.A. | Białystok | 6 | 2 180 260 zł |
| 2 | Jarhead sp. z o.o. | Białystok | 6 | 7 234 549 zł |
| 3 | NAW sp. z o.o. | Kraków | 2 | 517 461 zł |
| 4 | MATERM Andrzej Matus | Białystok | 2 | 681 912 zł |
| 5 | ELEKTROMONTAŻ WSCHÓD sp. z o.o. | Łyski | 1 | 64 698 zł |
| 6 | KONDRAT i Partnerzy Mariusz Kondrat | Warszawa | 1 | 399 337 zł |
| 7 | nFinity.pl sp. z o.o. | Wrocław | 1 | 150 001 zł |
| 8 | UNI-KOLOR S.C. Wojciech Molski, Anna Molska | Warszawa | 1 | 150 454 zł |
| 9 | BEZBUD Maciej Bezubik | Białystok | 1 | 175 890 zł |
| 10 | Biuro Biegłego Rewidenta Renata Maria Dybowska | Białystok | 1 | 576 000 zł |
Historia zamówień
Przetargi (1)
Spory KIO
Odwołania i orzeczenia (2)
Postępowania tego zamawiającego trafiały pod rozstrzygnięcia Krajowej Izby Odwoławczej 2 razy — poniżej najnowsze orzeczenia.
- KIO 1698/25postanowienieumorzenie postępowania23.05.2025
- KIO 1372/25postanowienieumorzenie postępowania24.04.2025
Najczęściej zadawane pytania
Ile przetargów ogłosił BIAŁOSTOCKI PARK NAUKOWO - TECHNOLOGICZNY?
BIAŁOSTOCKI PARK NAUKOWO - TECHNOLOGICZNY ogłosił łącznie 53 przetargów, z czego 1 jest aktualnie aktywnych.
Jaka jest łączna wartość zamówień BIAŁOSTOCKI PARK NAUKOWO - TECHNOLOGICZNY?
Łączna wartość rozstrzygniętych zamówień to 19 925 815 zł, przy średniej wartości 474 424 zł.
Kto najczęściej wygrywa przetargi BIAŁOSTOCKI PARK NAUKOWO - TECHNOLOGICZNY?
Najczęstszym wykonawcą jest Centrum Informatyki "ZETO" S.A. (6 wygranych przetargów).
Od kiedy BIAŁOSTOCKI PARK NAUKOWO - TECHNOLOGICZNY publikuje przetargi?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 25.05.2021, a najnowszy z 24.07.2026.