Brak terminuBZP
Zakup tabletów i oprogramowania dla Urzędu Miejskiego Trzcianki
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy18 843,60 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta18 843,60 PLN
Najdroższa oferta159 900,00 PLN
Taniej od najdroższej141 056,40 PLN88% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+749%
18 843,60 PLN
najtańsza · wybrana159 900,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana159 900,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 17.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Trzcianka). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48000000-8 — Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405105
Data publikacji25.08.2026 08:53
Kody CPV
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
30213200-7Komputer tablet
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.06.2026
- Wynik postępowania03.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4e216bf8-e66f-4a2a-ba4d-e11de3afb11f