AktywnyTED UE

Sprzedaż wraz z dostarczeniem krzeseł biurowych oraz krzeseł laboratoryjnych

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 149 626,92 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert07.10.2026Aktywny+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~4,0 wysoka83% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaUniwersytet Rzeszowski
MiastoRzeszów
WojewództwoPodkarpackie
NIP8133238822

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)39100000 — Meble i wyposażenie
Numer ogłoszenia603945-2026
Data publikacji02.09.2026

Kody CPV

39100000Meble i wyposażenie

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamawiający poszukuje dostawcy krzeseł biurowych oraz krzeseł i taboretów laboratoryjnych. Zamówienie podzielone jest na dwa osobne zadania do realizacji. Dostawa obejmuje pełny zakres dostaw do wskazanej lokalizacji.

Kluczowe wymagania

  • Doświadczenie w dostawach mebli biurowych i laboratoryjnych
  • Możliwość dostarczenia do Rzeszowa
  • Zgodność produktów z wymogami OPZ (Opis Przedmiotu Zamówienia)
  • Zdolność do realizacji dwóch odrębnych zadań dostaw

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Meble i wyposażenie

W kategorii Meble i wyposażenie rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 4,0 oferty (konkurencja wysoka); 83% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 149 626,92 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 57 924,39 PLN do 287 138,22 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 149 626,92 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~4,0 (wysoka konkurencja)

Na podstawie 18 013 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Meble i wyposażenie.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Sprzedaż wraz z dostarczeniem krzeseł biurowych oraz krzeseł laboratoryjnych

Zamówienie zostało podzielone na 2 części (2 zadania):

Zadanie nr 1: Sprzedaż wraz z dostarczeniem krzeseł i taboretów laboratoryjnych

Zadanie nr 2: Sprzedaż wraz dostarczeniem krzeseł biurowych

2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr

1.1 do SWZ.

3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP.

4. Zgodnie z art. 257 p.z.p. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.

5. Zamawiający nie wymaga złożenia wadium.

6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy.

7. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE L 119 z 4. 5.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:

— administratorem Pani/Pana danych osobowych jest: Uniwersytet Rzeszowski; 35-959 Rzeszów, al. Rejtana 16c, POLSKA, reprezentowany przez rektora, tel. +48 178721000,

— inspektorem ochrony danych w Uniwersytecie Rzeszowskim e-mail: iod@ur.edu.pl , tel. +48 178723439,

— Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w celu związanym z niniejszym postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetarg nieograniczony.

Pozostałe szczegółowe informacje dotyczące administrowania danych osobowych (RODO) dostępne są w SWZ.

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL