Brak terminuBZP
Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Celestynów do szkół, przedszkoli i placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy244 152,67 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta119 466,33 PLN
Najdroższa oferta182 353,77 PLN
Taniej od najdroższej62 887,44 PLN34% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+53%
119 466,33 PLN
najtańsza182 353,77 PLN
najdroższa
najtańsza182 353,77 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.06.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Celestynów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60130000-8 — Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Numer ogłoszenia2026/BZP 00309558
Data publikacji25.06.2026 22:50
Kody CPV
60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
60112000-6Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu19.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.06.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1b0ba709-03e5-4726-8033-06553693ef84