BLUEBAR-CATERING DUO KONRAD WRÓBEL
Analiza działalności
Trend miesięczny (24 mies.)
Top sektory CPV
Relacje z zamawiającymi
Najczęstsi zamawiający
| # | Zamawiający | Zamówienia | Udział | Wartość |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111 | 2 | 340 276 zł | |
| 2 | Miasto Zielonka | 2 | 2 968 579 zł | |
| 3 | Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków | 2 | 1 955 584 zł | |
| 4 | SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO-WYCHOWAWCZY DLA DZIECI SŁABOWIDZĄCYCH NR 8 IM.DR ZOFII GALEWSKIEJ | 1 | 210 772 zł | |
| 5 | Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego | 1 | 1 294 560 zł | |
| 6 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 129 W WARSZAWIE | 1 | 671 600 zł | |
| 7 | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 384 IM. STANISŁAWA STASZICA | 1 | 872 771 zł | |
| 8 | SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. JÓZEFA PONIATOWSKIEGO W ŁADACH | 1 | 1 517 760 zł | |
| 9 | Szkoła Podstawowa im. Cypriana Godebskiego | 1 | 1 540 080 zł |
Konkurenci BLUEBAR-CATERING DUO KONRAD WRÓBEL w przetargach publicznych
BLUEBAR-CATERING DUO KONRAD WRÓBEL rywalizuje o przetargi publiczne przede wszystkim w jednym segmencie rynku — poniżej najwięksi konkurenci wygrywający w tej samej branży i regionie.
Konkurenci w branży Hotelarstwo i gastronomia
woj. MazowieckieNajwiększą liczbę kontraktów (116) na Hotelarstwo i gastronomia na rynku mazowieckie zdobyła firma UpHOTEL Sp. z o.o..
- 1UpHOTEL Sp. z o.o.116
- 2PRO COMPLEX Grupa Dominik Skiba67
- 3Bracia Pietrzak Spółka Jawna63
- 4LAWENDOWY DWOREK MIROSŁAW AUGUSTYNIAK39
- 5CATERING OK Maciej Sałek31
- 6Granatoil Graniszewscy sp.j.27
Analiza opiera się na firmach wygrywających przetargi w tej samej branży i regionie, ponieważ Biuletyn Zamówień Publicznych nie udostępnia list wszystkich oferentów.
Historia kontraktów
⬇ Pobierz raport (CSV) — za darmoWygrane przetargi (ostatnie 12)
Najczęściej zadawane pytania
Czy firma BLUEBAR-CATERING DUO KONRAD WRÓBEL startuje w przetargach publicznych?
Tak. BLUEBAR-CATERING DUO KONRAD WRÓBEL jest aktywnym wykonawcą zamówień publicznych z siedzibą w Warszawa. Firma wygrała łącznie 12 przetargów.
Ile przetargów wygrała firma BLUEBAR-CATERING DUO KONRAD WRÓBEL?
Firma BLUEBAR-CATERING DUO KONRAD WRÓBEL wygrała 12 przetargów o łącznej wartości 11 371 981 zł. Średnia wartość kontraktu to 947 665 zł.
Z kim najczęściej współpracuje BLUEBAR-CATERING DUO KONRAD WRÓBEL?
Najczęstszym zamawiającym jest Szkoła Podstawowa Specjalna nr 111 (2 zamówień).
Od kiedy BLUEBAR-CATERING DUO KONRAD WRÓBEL realizuje zamówienia publiczne?
Najstarszy przetarg w naszej bazie pochodzi z 25.04.2024, a najnowszy z 28.04.2026.
Kto jest największą konkurencją dla BLUEBAR-CATERING DUO KONRAD WRÓBEL w przetargach?
Najwięksi rynkowi konkurenci firmy BLUEBAR-CATERING DUO KONRAD WRÓBEL to podmioty, które również często wygrywają przetargi w kluczowych dla niej obszarach, takich jak Hotelarstwo i gastronomia w województwie mazowieckie. Na podstawie danych o wygranych zamówieniach, do najaktywniejszych rywali należą UpHOTEL Sp. z o.o., PRO COMPLEX Grupa Dominik Skiba, Bracia Pietrzak Spółka Jawna. Należy pamiętać, że jest to analiza konkurencji rynkowej, ponieważ oficjalne dane nie zawierają pełnych list firm startujących w danym przetargu.